Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1399
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Majka da popalić Aleksandrze

Młoda Duszyńska (Marieta Żukowska) od dawna aż prosiła się o to, by Majka (Joanna Osyda) powiedziała jej prosto z mostu, co o niej myśli.

W 72. odcinku "Majki" (emisja w środę 14 kwietnia) dojdzie do konfrontacji między zdolną fotografką a Aleksandrą. Tym razem to Majka weźmie sprawy w swoje ręce.

Reklama

- Żądam, abyś raz na zawsze dała spokój mojej rodzinie! - oświadczy zdecydowanym tonem Olkowiczówna. - Jeśli masz coś do mnie, załatwiaj sprawy bezpośrednio ze mną. Nie życzę sobie, żebyś nagabywała moją mamę. Przecież to nie moja wina, że jestem w ciąży! I nie moja wina, że Michał chce się z tobą rozwieść!

Co Aleksandra na to? Będzie szła w zaparte. Podtrzyma to, co już wcześniej powiedziała Majce.

- Michałowi zależy tylko na dziecku - stwierdzi Aleksandra. - Musisz też wiedzieć, że poddałam się aborcji na jego wyraźne życzenie. A teraz, kiedy okazało się, że jestem bezpłodna, Michał po prostu szuka okazji, żeby mnie zostawić.

Rzecz jasna Majka nie uwierzy w ani jedno słowo Aleksandry.

- Nie wierzę ci - podkreśli Majka z całą mocą. - To niemożliwe, żeby Michał mógł od ciebie żądać czegoś podobnego. Znam go wystarczająco dobrze, by wiedzieć, że jest dobrym człowiekiem.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje