Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1415
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kurs dla rodzica

Michał namówi Majkę na kurs dla przyszłych rodziców. Aby lepiej przygotować się do porodu, Majka (Joanna Osyda) postanowi zapisać się do szkoły rodzenia.

Podczas zajęć będzie towarzyszył jej Michał (Tomasz Ciachorowski), który nie może się już doczekać potomka.

Reklama

To z inicjatywy Michała Duszyńskiego fotografka postanowi zapisać się do szkoły rodzenia. Nastąpi to w 76. odcinku "Majki" (emisja we wtorek, 20 kwietnia).

- Majka powoli zaczyna czuć poważny strach przed porodem - wyjaśnia Joanna Osyda. - Nic w tym dziwnego. Boi się, bo nie wie, czego się spodziewać. Lektura poradników nie uspokaja ani nie daje odpowiedzi na wszystkie nurtujące ją pytania. Aby oswoić się z tą myślą, ulegnie namowom Michała, który jest zdania, że kurs dla przyszłych rodziców to najlepszy sposób na uporanie się z własnymi lękami.

Oczywiście zaproponuje ukochanej, że razem z nią będzie uczęszczał na zajęcia. Duszyński przejrzy nawet różne oferty i wspólnie z Majką przedyskutuje, która z nich podoba jej się najbardziej.

Dużym oparciem w tych trudnych dla młodej artystki chwilach, będzie także jej mama (Ewa Kaim).

- Anna poprze pomysł Majki, aby poszła do szkoły rodzenia - zdradza Joanna Osyda. - Opowie córce, jak sama uczęszczała na kurs w towarzystwie ojca fotografki. Byli słuchaczami pierwszej szkoły rodzenia w Krakowie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje