Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

KONKURS: Wizyta u "Majki"

Produkcja "Majki" dobiega końca. Prace na planie trwają do 27 października. Z tej okazji mamy super konkurs, w którym nagrodą jest wizyta na planie serialu. To niepowtarzalna szansa, aby spotkać swoich ulubieńców!

Jesteś fanem serialu "Majka" i chcesz poznać osobiście jego bohaterów? Nic trudnego! Aby wziąć udział w naszym konkursie, musisz zrobić kilka rzeczy:

Reklama

- Odpowiedz prawidłowo na poniższe pytania i wyślij odpowiedzi na adres konkurs@swiatseriali.pl (podając dane osobowe wraz z nazwą swojego profilu, w temacie maila proszę wpisać "Majka")

- Oprócz tego, koniecznie zapoznaj się z regulaminem

- Zaloguj lub zarejestruj się w serwisie i zostań fanem (minimum) jednego serialu.

Oto pytania:

- W której kamienicy w Krakowie (podaj nazwę ulicy) jest mieszkanie serialowej Majki?

- Jak wyobrażasz sobie dalsze losy Majki?

- Kim jest Tolerancja?


Wizyta na planie "Majki" odbędzie się w ostatnim dniu zdjęciowym serialu, 27 października, od godz. 9.00 do godz. 11.00. Laureaci będą mogą podglądać sceny, spotkać się z aktorami na planie, zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Tego dnia na planie będą: Tomasz Ciachorowski, Michał Lewandowski, Boguś Kudłek, Gracja Niedźwiedź, Marta Ojrzyńska, Bogdan Słomiński i Andrzej Andrzejewski.

Pamiętaj! Laureat może zabrać ze sobą na plan osobę towarzyszącą (jeśli jesteś niepełnoletnia/i, musisz wybrać osobę dorosłą)!

Konkurs trwa do 19 października 2010 roku.

Powodzenia!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje