Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Koczownik

Urodził się w Gdańsku, studiował w Olsztynie, pracował w Zielonej Górze, a obecnie osiadł w Krakowie. Gdzie zamierza zapuścić korzenie Tomasz Ciachorowski, czyli serialowy Michał Duszyński z "Majki"?

Tomasz Ciachorowski twierdzi, że bardzo szybko adoptuje się do nowych warunków. Zupełnie nie przeszkadza mu to, że praca często wymaga od niego podróżowania po różnych zakątkach Polski.

Reklama

- Aktorstwo samo narzuca taki koczowniczy tryb życia - stwierdza aktor.

- Inercja zabija w aktorze energię i kreatywność. Dlatego ja - póki będę miał siły - zmierzam podróżować w te miejsca, gdzie zaistnieje dla mnie szansa ciekawej pracy czy dalszego rozwoju.

Od ponad roku, czyli na czas zdjęć do serialu "Majka", Kraków stał się domem dla Tomka Ciachorowskiego.

- Czuję się w tym mieście bardzo dobrze - przyznaje aktor.

- Mam śliczną garsonierę w klimatycznej dzielnicy Kazimierz. Mimo tego powoli odnoszę wrażenie, że zaczyna mi brakować tutaj miejsca - tak bardzo oswoiłem sobie Kraków!

- Nie jestem w stanie się w nim zgubić. Dlatego to miasto przestaje być dla mnie wyzwaniem. Czuję ochotę na zmianę otoczenia. Prawda jest taka, że chyba nie potrafię zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu.

Po zakończeniu zdjęć do serialu "Majka" aktor będzie musiał zdecydować, jakie miasto w Polsce tym razem stanie się jego przystanią.

- Bardzo prawdopodobne, że pojadę do Warszawy - zapowiada serialowy Michał.

- Co prawda zdążyłem ją trochę poznać przy okazji zdjęć do "Złotopolskich", ale nie na tyle, aby móc spokojnie powiedzieć, że nie stanowi dla mnie tajemnicy.

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Ciachorowski | Majka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje