Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1419
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jak pocieszyć ukochanego?

Przytulanie w domowym zaciszu mieszkania przy Bernardyńskiej i wspólny posiłek w gronie rodziny… Znajomość Majki i Michała nabiera tempa! Ciekawe, co na to najbliżsi fotografki?

Choć relacje Michała z jego ojcem Kazimierzem Duszyńskim (Tadeucz Huk) nie należą do najbardziej udanych, architekt bardzo przejmie się wiadomością, że tata przeszedł udar mózgu. Postanowi podzielić się swoimi troskami z Majką. Odwiedzi ją w jej mieszkaniu. Fotografka wtulona w Michała, jak tylko będzie najlepiej potrafiła, spróbuje podnieść go na duchu.

Reklama

Wizyta niespodziewanego gościa zaowocuje zaproszeniem na wieczorny poczęstunek. Podczas posiłku Duszyński pozna rodzinę Olkowiczów - mamę Annę (Ewa Kaim), babcię Różę (Anna Tomaszewska) i wujka Piotra (Jakub Bohosiewicz).

Zdradzamy, że najcieplej zostanie przyjęty przez babcię Majki, której architekt wyraźnie się spodoba. Starsza pani opowie nawet historię miłosną ze swojej młodości, będącą aluzją do związku wnuczki i architekta.

Gdy Róża dowie się o problemach zdrowotnych seniora Duszyńskiego, poleci Michałowi swojego przyjaciela lekarza - profesora Rotarskiego.

Do wizyty Michała w domu Olkowiczów dojdzie w 41. odcinku "Majki" (emisja w poniedziałek 1 marca).


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje