Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Halina wyjdzie z cienia

Czy można nadrobić wieloletnią nieobecność w życiu dziecka? Już wkrótce przekona się o tym Halina, matka Aleksandry Duszyńskiej, bohaterki serialu "Majka". Dołoży wszelkich starań, aby zbliżyć się do córki, którą naprawdę mocno kocha.

Los nigdy nie był łaskawy dla Haliny.

Reklama

"Gdy Aleksandra była jeszcze dzieckiem, moja bohaterka rozeszła się z mężem" - opowiada Maja Barełkowska. "Ze względów finansowych musiała wyjechać do Niemiec, żeby móc cokolwiek zarobić. Na ten czas oddała córkę pod kuratelę swojej siostry Grażyny (Beata Rybotycka). Ciotka wychowywała małą Olę, wbijając jej do głowy zupełnie inne wartości, niż by tego sobie życzyła Halina".

Dziś Aleksandra nie utrzymuje większych kontaktów z matką. Po prostu się jej wstydzi.

"Ich stosunki można określić jako oschłe i chłodne" - wyjaśnia Maja Barełkowska. "Dla młodej Duszyńskiej przez wiele lat matką była Grażyna. Trudno jej teraz widzieć w tej roli prawie obcą Halinę, nieobecną w jej życiu przez większość czasu".

Mimo wszystko Halina będzie starała się odbudować zerwane więzi z córką. Mocno przeżyje fakt, że w małżeństwie młodych Duszyńskich nie będzie układało się najlepiej. Postara się pomóc Aleksandrze w uratowaniu jej związku z Michałem (Tomasz Ciachorowski).


ŚwiatSeriali.pl on Facebook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje