Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy na czerwonym dywanie

Gala Telekamer Tele Tygodnia to nie tylko uroczystość wręczenia prestiżowych nagród, ale też (a może przede wszystkim?) wielka rewia mody i doskonały pretekst, by gwiazdy mogły publicznie pokazać, że mają się dobrze i są w doskonałych humorach. Już kilka tygodni przed Telekamerami polski show-biznes huczy od plotek i domysłów: kto pojawi się na gali, jak zaprezentują się gwiazdy, czym zaskoczą i zaszokują swoich fanów.

Reklama

Do Teatru Polskiego, gdzie po rocznej przerwie "wróciły" Telekamery, gwiazdy wkraczają po czerwonym dywanie. Niektóre z nich od razu wchodzą do holu głównego, inne muszą wdrapywać się na balkony. Miejsce na widowni zależy bowiem od pozycji rynkowej gwiazdy. Oczywiście - w pierwszych rzędach zawsze siedzą nominowani do nagród i laureaci z poprzednich lat, w dalszych - aktorzy, prezenterzy i dziennikarze, w lożach - goście honorowi, a na tak zwanej "jaskółce" - ci, którzy zaproszenie zdobyli w ostatniej chwili.

Na czerwonym dywanie wprost roiło się od gwiazd. Każda dołożyła wszelkich starań, by to właśnie o niej i jej kreacji pisały później wszyscy redaktorzy kronik towarzyskich w prasie i internecie. Nie sposób wymienić wszystkie gwiazdy, jakie dostrzegliśmy wczoraj w Teatrze Polskim (nie chcielibyśmy pominąć żadnej z nich).

Nie sposób opisać wszystkich kreacji, w jakich pokazały się na gali piękne aktorki. Nie sposób opowiedzieć o wszystkim, o czym szeptano w kuluarach...

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie na własne oczy to, czego wczorajszego wieczoru nie pokazała telewizyjna "Dwójka".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Telekamery 2011 | Joanna Osyda | Tomasz Ciachorowski | Czerwony dywan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje