Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1421
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ewa Drzyzga na planie!

Spełniło się dziecięce marzenie gospodyni najsłynniejszego talk show w Polsce. Ewa Drzyzga, autorka "Rozmów w toku", na moment zamieniła się w aktorkę i zagrała w serialu "Majka"!

Zdradzamy, że Ewa Drzyzga wystąpi w 135. odcinku "Majki". Zagra samą siebie. Majka Olkowicz (Joanna Osyda) dostanie zadanie wykonania sesji fotograficznej znanej dziennikarce.

Reklama

Dodajmy, że udział w "Majce" nie jest debiutem aktorskim Ewy Drzyzgi. Dziennikarka już wcześniej wystąpiła w "Demonach wojny według Goi" w reżyserii Władysława Pasikowskiego, a także w serialach TVN-u pt. "Niania" i "Na Wspólnej".

- Swego czasu w jednym z wywiadów powiedziałam, że jako dziecko chciałam zostać aktorką - mówi Ewa Drzyzga.

- Producent "Rozmów w toku" dokładnie to sobie zapamiętał. Mój występ w "Majce" to jego pomysł. Teraz już wiem, że zdecydowanie bardziej wolę swoją pracę. Lepiej czuję się w telewizyjnym studiu z moimi gośćmi niż na planie filmowym. Przede wszystkim dlatego, że "Rozmowy w toku" nagrywamy praktycznie na żywo, bez poprawek. Na planie filmowym zaś są nieustanne duble i powtórki, co bywa męczące, a przede wszystkim czasochłonne.

Dziennikarka swój występ w serialu traktuje jako rodzaj zabawy.

- Najważniejsze są dla mnie i będą "Rozmowy w toku" - wyjaśnia.

- Praca na planie telenoweli to tylko epizod i miły przerywnik. Chciałabym przypomnieć wszystkim fanom mojego programu, że w tym roku mija dziesięć lat istnienia "Rozmów" na antenie! Z tego powodu przez cały wrzesień będziemy obchodzili swoje urodziny. Widzów czekają liczne niespodzianki, konkursy, a także powroty do wielu historii i gości. Obiecuję sporo wzruszeń. Polecam wszystkim także "Majkę". To świetna historia w odcinkach.

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Drzyzga | Majka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje