Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1430
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy znalazł wreszcie swoją drugą połówkę?

Tomasz Ciachorowski, któremu ogromną popularność przyniosła rola Michała Duszyńskiego w "Majce", od ponad dwóch lat zajmuje jedno z najwyższych miejsc we wszystkich rankingach na najprzystojniejszych polskich facetów... do wzięcia. Tymczasem od niedawna nie jest już wolny!


Reklama

Kilka dni temu Tomasz Ciachorowski wzbudził prawdziwą sensację towarzyską, pojawiając się na oficjalnej imprezie u boku tajemniczej, zapatrzonej w niego dziewczyny. Informacja o tym, że przystojny aktor spotkał wreszcie swoją drugą połówkę, lotem błyskawicy obiegła niemal wszystkie media. On sam, znany z dyskrecji, jak zwykle nie chciał wypowiadać się na temat swojej partnerki.

- Niech to pozostanie moją tajemnicą - śmiał się, pytany, kim jest towarzysząca mu brunetka.

W ciągu ostatnich miesięcy wiele razy próbowano zeswatać Tomka z którąś z jego koleżanek z planu. Pogłoski o tym, że łączy go coś z Julią Pogrebińską, czyli Ewą Kessler z "Linii życia", szybko okazały się jedynie... pogłoskami. Równie szybko Tomek uciął wszystkie plotki na temat swojego rzekomego zauroczenia inną koleżanką z planu "Linii życia" - Martą Ścisłowicz, czyli serialową Anną Grabowską.

- Przyjaźnię się z wieloma dziewczynami, z którymi pracuję, świetnie czuję się w ich towarzystwie - mówił w wywiadzie, dodając, że denerwują go krążące w internecie plotki o tym, że jest pożeraczem kobiecych serc i podrywaczem.

- Nie ukrywam, że zawsze miałem powodzenie u płci pięknej, ale to nie znaczy, że korzystam z tego bez przerwy. Czekam na prawdziwą miłość - zwierzał się jeszcze rok temu.

Patrząc na wspólne zdjęcia Tomka i jego nowej sympatii, trudno oprzeć się wrażeniu, że aktor wygląda na bardzo szczęśliwego. Czy to właśnie tej tajemniczej dziewczynie udało się skraść serce przystojniaka z "Majki" i "Linii życia"? 

Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć, jak dobrze Tomek Ciachorowski czuje się u boku ślicznej partnerki, z którą niedawno pojawił się na stołecznych salonach.

 

 


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama