Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1407
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co z tą miłością?

Od dłuższego już czasu mecenas Kotowski (Grzegorz Mieczarek) stara się o względy Anny Olkowicz (Ewa Kaim). Ta jednak będzie wyjątkowo oporna na czar swojego wielbiciela. Czy bohater da w końcu za wygraną?

W powakacyjnych odcinkach widzowie nadal będą obserwowali zmagania Kotowskiego, który będzie chciał zbliżyć się do ukochanej Anny i przekonać ją do siebie. Niestety, tak jak do tej pory nie będzie to łatwe zadanie.

Reklama

- Dojdzie nawet do tego, że Anna zasugeruje mojemu bohaterowi, aby zainteresował się inną kobietą, twierdząc, że mogłaby bardziej do niego pasować - zdradza Grzegorz Mielczarek.

- Tak więc w wątku mojego bohatera będzie jeszcze bardziej kolorowo - raz radośnie, raz łzawo i nostalgicznie, a raz nawet niebezpiecznie. Dużą rolę w życiu Kotowskiego odegra przyjaciółka Anny. Zaznaczę jednak, że to wcale nie znaczy, że uczucia mojego bohatera do pięknej blondynki znikną.

Grzegorz Mielczarek z radością powrócił po wakacyjnej przerwie do postaci, którą gra w "Majce". Jako nieliczny z ekipy nie wykorzystał wolnego na planie serialu na urlop.

- Do 10 lipca miałem przyjemność grać w Teatrze Słowackiego w Krakowie - mówi aktor.

- Potem można mnie było zobaczyć jako członka komisji podczas egzaminów do szkoły teatralnej. Nie zapowiada się także, abym w najbliższym czasie udał się na wakacje. Ale nie przeszkadza mi to. Przyjemnie mi patrzeć, że moi koledzy z planu "Majki" wypoczęli, zrelaksowali i opalili się. A prawda jest taka, że zrelaksowany twórca to twórca płodny (uśmiech).

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje