Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co czeka Majkę jesienią?

Telewizja TVN stawia na hity! Dlatego ruszyły zdjęcia do kolejnych odcinków "Majki", które zobaczymy po wakacjach.

Wrzesień rozpocznie się prawdziwą bombą!

Reklama

- Choć jest jeszcze za wcześnie, żeby ujawniać szczegóły, to zdradzę jedynie, że czekają nas ciekawe przemiany postaci, piękne śluby i chwytające za serce sceny miłosne - wyznaje Krystyna Lasoń, producentka "Majki".

Po takiej zapowiedzi możemy już być pewnym, że tej jesieni emocje sięgną zenitu.

Tuż przed wakacjami Michał (Tomasz Ciachorowski) ze zdumieniem odczytał wynik testu DNA. Wbrew jego oczekiwaniom, okazało się bowiem, że nie jest ojcem Basi, córeczki Majki (Joanna Osyda).

Czy po tej wiadomości odsunie się od ukochanej? Czy zechce jeszcze budować z nią związek?

Takiej sytuacji nie przepuści Aleksandra (Marieta Żukowska), była żona Duszyńskiego. Przy wsparciu Stefana (Andrzej Andrzejewski) i Konrada (Bartosz Waga), który nie jest świadomy jej prawdziwych planów, ruszy do kontrataku.

Jak twierdzą twórcy serialu, dopiero w nowym sezonie pokaże, na co ją stać!

Do tej pory obejrzeliśmy 113 ze 190 odcinków serialu. Od września na antenie TVN-u rozpocznie się emisja pozostałych 77, które właśnie powstają w Krakowie.

Każdy z pokazanych do tej pory odcinków "Majki" oglądało średnio 2,8 miliona widzów! Nad całością czuwa 10 scenarzystów (na czele z Iwoną Strzałką, współautorką scenariusza "Barwy szczęścia"), 6 operatorów oraz 5 reżyserów (w tym Jarosław Banaszek, który reżyserował również "BrzydUlę").

Piosenka, rozpoczynająca każdy odcinek, jest polską wersją hiszpańskiego przeboju "Porque te vas" (niezapomniany motyw z filmu Carlosa Saury "Nakarmić kruki") i śpiewa ją Ala Boratyn, która z Tolą Szlagowską była założycielką głośnego zespołu Blog 27.

"Majka" jest polską wersją wenezuelskiej telenoweli z 2002 roku, zatytułowanej "Juana La Virgen". W oryginale główna bohaterka ma 17 lat (jest więc młodsza od Majki o 3 lata) i uczy się jeszcze w szkole średniej. Uwielbia jazdę na motorze i piłkę nożną. Pewnego dnia na boisku szkolnym zostaje uderzona piłką w głowę i traci przytomność. Zostaje przewieziona do szpitala, a wkrótce odkrywa, że jest w ciąży!

Naszym scenarzystom nie podobał się taki początek i go zmienili. Ta historia przypadła do gustu widzom na całym świecie.

Swoje wersje nakręcili nie tylko Polacy, ale także Rosjanie, Grecy, Czesi, Finowie, a nawet Indonezyjczycy! Jest też wersja nakręcona w Indiach.

Marzena Juraczko

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Osyda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje