Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1415
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Cena miłości

Wielkie uczucie zaskakuje Majkę i Michała, rujnuje ich plany, ale daje też wielką szansę. Czy zdołają ją wykorzystać? Trudna miłość, marzenia i kłopoty młodych mieszkańców Krakowa. Pierwszy odcinek za nami, dowiedz się więcej co czeka nas już od 4 stycznia.

Majka (Joanna Osyda) i Michał (Tomasz Ciachorowski) dokładnie zaplanowali swoje życie. Ich ścieżki nie miały się przeciąć...Ona, ambitna studentka krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, laureatka wielu konkursów fotograficznych, ma szansę na wymarzone stypendium we Florencji. To wstęp do wielkiej, międzynarodowej kariery. Przygotowuje się więc do wyjazdu z kraju.

Reklama

On jest krakowskim architektem, zamożnym współwłaścicielem biura projektowego, synem bogatego twórcy konsorcjum budowlanego i mężem pięknej Aleksandry (Marieta Żukowska). Majka i Michał żyją w swoich światach, ale los ma w obecnich inne plany...Najpierw będzie kolizja na ulicy, a jakiś czas potem oboje trafią do tej samej kliniki.

Dziewczyna przyjdzie tam na badania. Michał zaś znajdzie się tam w związku z planowanym zabiegiem sztucznego zapłodnienia kobiety, która ma zostać matką zastępczą jego dziecka. Aleksandra twierdzi bowiem, że nie może zajść w ciążę. Klinika jest oblężona przez pacjentki w związku z akcją darmowych badań. Panujący tam chaos doprowadzi do pomyłki, która zmieni życie Majki. Zamiast jechać do Włoch, będzie musiała szukać pracy w Krakowie. I wtedy znowu trafi na Michała, tym razem jako fotograficzka pracująca dla jego firmy.

W serialu historia uczucia dwojga młodych ludzi jest wpleciona w życie ich bliskich, przyjaciół i znajomych. Poznamy niebyt zamożną, ale bardzo ciepłą, artystyczną rodzinę Majki. Jej przeciwieństwem jest krąg ludzi otaczających Michała. Tu trwa skomplikowana gra o fortunę zbudowaną przez jego chłodnego, apodyktycznego ojca. Marzy o niej Aleksandra. Chce raz na zawsze zapomnieć o swoim rodzinnym skromnym domu i oddać się uciechom światowego życia. Jej pasją są sporty samochodowe. Będziemy też śledzić walkę konkurencyjną między firmami Michała i Stefana Lisowskiego (Andrzej Andrzejewski).

Będzie podkradanie klientów, pomysłów, niszczenie danych i projektów.Twórcy serialu obiecują, że wciągnie nas akcja i oczarują plenery Krakowa.

Pierwszy odcinek, który pokazano 22 grudnia br. po nadaniu ostatniego epizodu "Brzyduli", oglądało 4,4 mln widzów,

Masz swoje zdanie na temat "Majki"? Podziel się nim na FORUM.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje