Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1414
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Blisko, coraz bliżej

Kasia w końcu dopnie swego i rozkocha w sobie Bartka. Zaczną się gorące pocałunki i uściski.

Kasia (Gracja Niedźwiedź) od dawna kocha się w Bartku (Bogusław Kudłek), ale on zdawał się jej w ogóle nie zauważać. Nie dostrzegał w niej kobiety. Zwrócił na nią uwagę dopiero po metamorfozie, na którą namówiła ją Majka Olkowicz (Joanna Osyda).

Reklama

Fotografka zresztą będzie miała znaczny udział w rozwoju uczuć między nimi. Można by nawet pokusić się o stwierdzenie, że połączy ich… pocieszanie Majki.

Olkowiczówna załamie się, gdy z ust Aleksandry Duszyńskiej (Marieta Żukowska) usłyszy, że Michał (Tomasz Ciachorowski) przespał się z Dagmarą (Weronika Rosati). Będzie zdruzgotana. Tym bardziej że Dagmara da jej do zrozumienia, że to prawda.

Zdradzamy, że w 50. odcinku "Majki" (emisja w piątek 12 marca) Kasia i Bartek postanowią pocieszyć zrozpaczoną Majkę.

"Kto jak kto, ale Aleksandra na pewno nie jest osobą, do której można mieć zaufanie" - stwierdzi Kasia. "Dagmara również nie".

Bartek też spróbuje przekonać Majkę o absurdzie całego zajścia. Podobnie jak Kasia uważa, że Aleksandra i Dagmara kłamią.

Czy słowa otuchy ze strony kolegów z pracy podniosą Majkę na duchu? Z całą pewnością tak. Lecz największy zysk osiągną… Kasia i Bartek. Pocieszanie Olkowiczówny zakończy się długim pocałunkiem w usta. A w kolejnych odcinkach uściskom i przytulankom nie będzie końca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje