Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1421
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będzie wojna

Bohaterowie serialu "Majka" w różny sposób walczą o miłość oraz własne szczęście. Niekiedy jednak cel uświęca środki.

Majka jest w ciąży na skutek działań lekarzy, którzy podczas prostego badania wykonali jej przez pomyłkę zabieg in vitro. Michał Duszyński poszukuje kobiety, będącej zastępczą matką jego dziecka. Żona wciąż go okłamuje - z jednego tylko powodu: chce żyć beztrosko i ekskluzywnie. Duszyński jest obiektem westchnień Dagmary, swojej współpracowniczki, a bardzo lubi Majkę. Dziewczyna odwzajemnia jego sympatię, o co martwią się z kolei jej rodzice...

Reklama

Zamieszanie w życiu bohaterów serialu sięga więc zenitu. Jedno wyjaśniło się już na pewno: związek Michała i Aleksandry Duszyńskich nie przetrwał. Inteligentny, ciepły mężczyzna nie pasował do wyrachowanej, chłodnej kobiety, usiłującej nim manipulować z pomocą swej ciotki, Grażyny.

Od chwili, gdy Michał poznał uroczą Majkę, jego myśli krążą wokół tej dziewczyny. Tymczasem wokół niego krążą myśli Dagmary, która zrobi teraz wszystko, by go wreszcie zdobyć.

"Dagmara to fajna, wyrazista postać" - opowiada gazecie "Kurier TV" Weronika Rosati, odtwórczyni tej roli.

"Jest bardzo kobieca i nie zawaha się tego użyć. Taką ma naturę" - dodaje tajemniczo.

W najbliższych odcinkach Dagmara rozpocznie intensywne starania o Michała i przez chwilę będzie się wydawało, że odnosi w tych działaniach sukcesy... Chwilę później jednak porażka pchnie ją w ramiona innego mężczyzny.

"Widzowie będą kochali ją nienawidzieć" - przekonuje Rosati.

"Jeśli jednak uda mi się pokazać jej ludzką stronę i powody jej niektórych zachowań, to widzowie będą chcieli ją oglądać" - twierdzi artystka.

W czasie, kiedy Dagmara spróbuje poderwać Michała, on i Majka bardzo się do siebie zbliżą.

Duszyński ma więc sporo na głowie: nowe uczucie, przede wszystkim jednak zapowiadający się na ostrą walkę rozwód oraz zagadkę, która spędza mu sen z powiek: jak nazywa się matka jego dziecka...

A Majka? Musi wreszcie wyznać Michałowi, że jest w ciąży i że nie wie, z kim. Może się jednak okazać, że zanim ona to zrobi, nazwisko tej osoby pozna Michał. Jeśli tak się stanie, czy będzie umiał powiedzieć Majce prawdę?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje