Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1419
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Będą mieć dziecko!"

Dagmara z zazdrości o bliskość między Majką (Joanna Osyda) a Michałem (Tomasz Ciachorowski) rozpowszechni w Panorama Projekt informację o ciąży fotografki.

Dagmara (Weronika Rosati) nadal liczy na związek z Michałem. Gdy w 61. odcinku "Majki" (emisja w poniedziałek 29 marca) wejdzie do gabinetu Michała i zastanie go tuż obok leżącej na sofie Majki, wścieknie się nie na żarty. Odwróci się na pięcie i wróci do swojego pokoju.

Reklama

- Majka i Michał będą mieli dziecko! - oświadczy z wyraźną złością w głosie Elizie (Karolina Stefańska) i Wiktorowi (Andrzej Deskur).

Eliza będzie mocno zaskoczona. A Wiktor - zresztą jak zwykle - zobaczy w tej wiadomości możliwość sporego zarobku. Oczywiście nie omieszka opowiedzieć z detalami o najnowszej sensacji w Panorama Projekt Aleksandrze (Marieta Żukowska).

Jaka będzie reakcja pani Duszyńskiej na wiadomość o tym, że Majka jest w ciąży z Michałem? Zażąda od Wiktora niezbitych dowodów na to.

Tymczasem Michał rozmówi się z Dagmarą.

- Plotki o dziecku to prawda - powie jej prosto z mostu. - A to oznacza, że już nigdy nic nie będzie nas łączyło! Zapamiętaj to sobie raz na zawsze!

Czy Dagmara odpuści sobie Michała?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje