Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aleksandra próbuje omotać Annę

Bezczelność Aleksandry Duszyńskiej nie zna żadnych granic. Żona Michała ponownie wybierze się z wizytą do Olkowiczów! Sprawdź, po co?

Ujawniamy, że w 71. odcinku "Majki" (emisja we wtorek 13 kwietnia) wyrachowana Aleksandra (Marieta Żukowska) znów zjawi się w domu Olkowiczów. Powód? Chęć zyskania sojusznika w osobie Anny (Ewa Kaim), matki Majki (Joanna Osyda).

Reklama

Intuicja podpowie młodej Duszyńskiej, że atrakcyjna bądź co bądź Anna musi mieć przykre doświadczenia z mężczyznami. Postanowi więc oprzeć na tym strategię swojego działania. Nie omieszka oczywiście przedstawić się jako ofiara poszkodowana przez wiarołomnego męża, który oszukuje wszystkich wokół. Co więcej, zacznie też opowiadać o interesowności całej rodziny Duszyńskich.

- Tej rodzince, tak samo jak Michałowi, zależy tylko i wyłącznie na dziecku - zakomunikuje ciężko wystraszonej Annie.

"Z dobrego serca" ostrzeże Annę, że z całą pewnością jeszcze nadejdzie taki dzień, w którym Majka przejrzy na oczy i zrozumie, z kim się związała…

Dodajmy, że Majka dowie się o tym, że Aleksandra próbowała rozmawiać z Anną na jej temat. Nie namyślając się długo, postanowi osobiście powiedzieć jej, że nie życzy sobie więcej takich wizyt…

Oj, będzie ostro!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje