Reklama

Majka

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 1425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aktor miał wypadek. Chodzi o kulach

Tomasz Ciachorowski, odtwórca roli Michała Duszyńskiego w nowym serialu "Majka" w TVN, miał wypadek! Sprawdź, co mu się stało i czy konieczne będą zmiany w scenariuszu!

Na konferencji prasowej serialu "Majka", która odbyła się w środę w wyremontowanych niedawno Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie, 30-letni Tomasz Ciachorowski pojawił się o kulach. Niestety, nie były to rekwizyty filmowe. Sympatyczny aktor miał pecha i uległ niefortunnemu wypadkowi. Potknął się na śliskim chodniku. Efekt? Złamana noga!

Reklama

"To stało się zaraz po świętach, tuż przed sylwestrem" - mówi Tomasz Ciachorowski.

"Nie chcę wdawać się w szczegóły, powiem tylko, że śliska nawierzchnia i rozpięty kozak to nie najlepszy pomysł na tę porę roku. Los chciał, że sylwestra spędziłem obolały w łóżku, ale za to w doskonałym towarzystwie. Obecnie - poza leżeniem i kursowaniem z pokoju do łazienki i z powrotem - nie robię nic innego. Można powiedzieć, że jestem na przymusowym urlopie" - dodaje.

Czy niespodziewana kontuzja aktora oznacza, że i grany przez niego Michał Duszyński będzie w gipsie?

"Tak, Michał też będzie miał nogę w gipsie" - zapowiada Krystyna Lasoń, producent "Majki".

"Aktualnie jesteśmy na etapie wymyślania historii, która wyjaśni widzom, jak do tego doszło. Na pewno będzie ciekawie i zaskakująco" - obiecuje Lasoń.

"Sam jestem ciekaw, co wymyślą scenarzyści" - zastanawia się Tomasz Ciachorowski.

"Nigdy w życiu nie grałem jeszcze z gipsem. Podejrzewam, że nie będzie to łatwe, ponieważ noga wciąż mnie pobolewa. W najbliższych dniach jednak nikt nie będzie mnie oszczędzał i normalnie pojawię się na planie" - zapowiada.

Nas najbardziej ciekawi, kto będzie pocieszał kontuzjowanego amanta: jego żona Aleksandra (Marieta Żukowska), Majka (Joanna Osyda), a może Dagmara (Weronika Rosati)?

A Wy na kogo stawiacie? Piszcie na FORUM >>


Zobaczcie też Tomka z nogą w gipsie:

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje