Reklama

Mad Men

Mad Men

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 95
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mad Men": Ostatni sezon już wiosną!

Serial powraca na antenę w kwietniu. Co czeka widzów w finałowej serii?


Reklama


Stacja AMC zapowiedziała, że "Mad Men" pojawi się na antenie 5 kwietnia. Wtedy to zostanie wyemitowany pierwszy z siedmiu finałowych epizodów o wspólnym podtytule "The End Of An Era" - donosi portal Wirtualnemedia.pl.

Podczas ostatniej konferencji prasowej twórca serialu, Matt Weiner, nie zdradził wielu szczegółów dotyczących nowych odcinków: - Czasami ludzie muszą być chronieni przed tym, co chcą widzieć, co się wydarzy - powiedział tajemniczo.

Weiner dodał, że jest dumny z tego, iż każdy sezon serialu był niepowtarzalny i świeży. Nakreślił także bardzo ogólny zarys fabuły 7. serii:

- Poczucie wspólnoty wydaje się bohaterom błahe i daremne, dlatego każdy skupia się na pracy nad sobą. I właśnie to "zwrócenie się do wewnątrz" będzie tematem ostatniego sezonu.

Nie oznacza to, ze zobaczymy jakieś spektakularne przemiany postaci: - Fabuła ostatniej serii pokazuje, że ludzie się zmieniają, jednak nie na wszystkich płaszczyznach - powiedziała Elizabeth Moss. - Peggy zachowała od początku wiele swoich cech, zarówno dobrych, jak i złych. 

Na temat finałowej serii wypowiedział się również Jon Hamm, odtwórca roli dona Drapera: - Jestem zachwycony, że to koniec serialu - stwierdził Hamm - Wprost nie mogę się doczekać bycia bezrobotnym. Hashtag sarkazm - dodał aktor.

W produkcji, która zadebiutowała w 2007 roku, występują m.in. Jon Hamm, Christina Hendricks, January Jones, Jessica Paré, Elisabeth Moss i Vincent Kartheiser.

Akcja serialu rozgrywa się w latach 60. XX wieku, w Nowym Jorku. Skupia się na Donie Draperze, wysoko cenionym specu od reklamy, oraz ludziach, którzy otaczają go w pracy i poza nią. Przedstawia także zmiany obyczajów amerykańskiego społeczeństwa, które nastąpiły na początku lat 60.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mad Men

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje