Reklama

Mad Men

Mad Men

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 95
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mad Men": Możliwy spin-off?

Nie tylko fanom serii trudno się rozstać z "Mad Men". Aktor Kevin Rahm snuje plany na temat możliwej kontynuacji serialowych wątków w Los Angeles.


Reklama

Wszystko, co dobre kiedyś się kończy. Tak też będzie niedługo z serialem "Mad Men". Sezon siódmy, którego produkcja rusza tej jesieni, będzie ostatnim w historii serialu. Dla tych wszystkich, którzy już teraz nie wyobrażają sobie życia bez Dona Drapera i spółki, z ratunkiem przychodzi serialowy Ted Chaough, czyli Kevin Rahm.

W wywiadzie dla eonline.com stwierdził on, że ma pomysł na spin-off, którego akcja będzie osadzona w Los Angeles. "To mogło by być coś na kształt ‘The Odd Couple’ ze mną i Petem (Vincent Kartheiser), tylko że wcale nie bylibyśmy grzeczni i ułożeni - wręcz przeciwnie" - powiedział Rahm.

Aktor przyznał również, że nie może doczekać się powrotu na plan oraz momentu, kiedy wreszcie przeczyta ściśle tajny scenariusz ostatniego sezonu. Zapytany, czy ma jakieś podejrzenia, co może się w nim wydarzyć, Rahm kategorycznie zaprzeczył. "Nic nie wiem i nie będę wiedział, dopóki nie przeczytam scenariusza" - stwierdził.

Odchodząc od tematu "Mad men", Rahm skomentował plotki na temat powstania pełnometrażowego filmu na podstawie "Gotowych na wszystko" - serialu, w którym grał agenta nieruchomości, Lee McDermotta.

Aktor stwierdził, że według niego, osią fabuły, a zarazem pretekstem do ponownego spotkania czterech głównych bohaterek powinno być morderstwo. "Mogłyby dostać jakąś kryminalną zagadkę do rozwiązania" - stwierdził.

Serial, którego ostatni sezon wyemitowano w 2012 roku, był zdaniem Rahma na tyle popularny, że produkcja filmu fabularnego jest tylko kwestią czasu. "Jestem pewien, że frekwencja w kinach byłaby ogromna" - powiedział.

Póki co, pozostaje nam czekać na kolejny sezon "Mad Men", który trafi na ekrany w 2014 roku.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mad Men | seriale | Kevin Rahm

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje