Reklama

Mad Men

Mad Men

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 75
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czwarta rundka po Madison Avenue

Uhonorowany licznymi nagrodami, kultowy "Mad Men" powraca na Fox Life z czwartym sezonem.

"Mad Men" to kontrowersyjny dramat o tym, jak umiejętnie sprzedaje się kłamstwo. Akcja serialu toczy się w Nowym Jorku w latach 60-tych ubiegłego wieku.

Reklama

Opowiada o życiu bezlitośnie konkurujących ze sobą pracowników agencji reklamowej na Madison Avenue. Jego bohaterowie żyją w świecie zdominowanym przez manipulację i walkę o władzę, w którym bezwzględne dążenie do wypromowania produktów staje się formą sztuki.

Zaabsorbowani, nie zauważają nawet, kiedy ich własne życia także stają się towarem na sprzedaż. Serial przedstawia również zmiany obyczajów amerykańskiego społeczeństwa, a w szczególności rosnącą rolę kobiet w świecie dotychczas zarezerwowanym tylko dla mężczyzn.

W nowym sezonie "Mad Men" roi się od możliwości. Zeszły sezon zaskoczył widzów finałowym odcinkiem, kiedy życie zawodowe i osobiste Dona niespodziewania runęło. W tym sezonie widzowie zobaczą jak dalej potoczy się jego życie, a Donald Draper i pozostali bohaterowie dalej będą zachwycać, swoimi zmaganiami w nowych, niepewnych realiach.

W czwartym sezonie pracownicy agencji Sterling Cooper Draper Pryce z całych sił walczą o utrzymanie się na rynku, czego nie ułatwia im utrata głównego klienta agencji Lucky Strike.

W tym sezonie widzowie poznają również nowe oblicze Dona Drapera, który stanie się bardziej ludzki, nie będzie już tym samym lekkoduchem, egoistą i podrywaczem, co nie oznacza, że kobiety znikną z jego życia.

Czwarty sezon "Mad Menów" będziemy mogli oglądać w czwartki o godz. 21:00, od 3 marca 2011, na kanale Fox Life.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mad Men

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje