Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362985
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zrobi film o gejach

Marek Probosz, znany jako Grzegorz z serialu "M jak Miłość" już niedługo da nam się poznać jako scenarzysta i reżyser. Aktor szykuje się do zrobienia filmu o gejach.

"Super Express" postanowił dowiedzieć się dlaczego aktor zainteresował się ta tematyką. Probosz zaprzeczył, że jest homoseksualistą:

Reklama

"Nie. Cociaż mówiono mi, że nie wiem co tracę".

O motywach powstania pomysłu na film o tej trudnej tematyce aktor mówi:

"Mam nadzieję, że mówiąc o tym kontrowersyjnym w naszej kulturze problemie, możemy spróbować go rozwiązać. Grając w "M jak miłość" postać geja, miałem okazję przyjrzeć się problemowi polskiej homofobii. Zawsze interesowało mnie ludzkie nieszczęście i brak tolerancji dla mniejszości seksualnej. To dla mnie na tyle niepokojące zjawisko, że postanowiłem wypowiedzieć się na ten temat".

Film, którego scenariusz powstał na podstawie sztuki "Przyjaciele" greckiego pisarza Andreasa Thomopulosa będzie nosił tytuł "Dzieci Kaina".

Jak dowiedzieli się dziennikarze "Super Expressu" zdjęcia do filmu powstaną w Polsce i w USA. Zagrają polscy aktorzy. Probosz zapowiada, że chce ukazać związek dwóch mężczyzn jako "normalny rodzaj innej miłości".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje