Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365063
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Została projektantką biżuterii!

Anna Wendzikowska, czyli Monika Ochman z "M jak miłość", zaprojektowała autorską kolekcję bransoletek. Tylko nam aktorka i dziennikarka zdradza, co zajmuje jej wolne zimowe wieczory.

Dzięki swojej kolekcji biżuterii, nie musisz się martwić przynajmniej o część prezentów gwiazdkowych?

Reklama

- Faktycznie, wiele z moich przyjaciółek nosi moje bransoletki. Poza tym ich projektowanie pozwala mi stworzyć coś wyjątkowego, przeznaczonego dla konkretnej osoby.

Dlaczego postanowiłaś zająć się projektowaniem bransoletek?

Przede wszystkim bardzo lubię bransoletki, lubię jak coś mi brzęczy przy nadgarstku. Niestety, w oferowanych wzorach zwykle coś mi nie pasowało. Jestem osobą, która ma bardzo konkretne oczekiwania. Dlatego stwierdziłam, że sama dla siebie będę projektować bransoletki. Oczywiście nagle nie stanę się projektantką, ale biżuteria jest czymś, co mogę robić w wolnym czasie. Jak to zwykle bywa, kiedy już zaczęłam je robić, okazało się, że spodobały się również innym. Od tego był krok, żeby stworzyć własną markę, którą chciałabym rozwijać. Zresztą bardzo lubię prace manualne, pasjami robię szaliki na drutach.

Zima ci nie sroga...

 - ...mojej rodzinie również. Kiedy przychodzi sezon zimowy, wieczorami zaszywam się w domu i robię szaliki na drutach, którymi później obdarowuję całą rodzinę. Mój chłopak ma cztery szale zrobione przeze mnie.

Bardzo dużo podróżujesz, czy projektowanie jest zajęciem, które pozwala wypełnić czas w trakcie długiego lotu, albo oczekiwania na samolot?

- Często jest tak, że w czasie podróży rodzą się różne pomysły i wzory bransoletek. Ale podróże mają jeszcze jeden aspekt - czerpię z nich wiele inspiracji i przywożę oryginalne elementy, z których później robię bransoletki. Będąc w Nowym Jorku często zaglądam na Szóstą Aleję, która jest mekką sklepów z półfabrykatami biżuteryjnymi, i tam wyszukuję różne ćwieki, koraliki, zawieszki. Na pewno dzięki temu, że dużo podróżuję, mogę zbierać inspirację. Widzę, co się dzieje w Nowym Jorku i w Londynie, gdzie zaczynają się wszystkie trendy.

Czy któryś z twoich rozmówców ma biżuterię twojego autorstwa?

- Przyznam szczerze, że bardzo mnie krępuje myśl o tym, że miałabym wręczyć zrobioną przez siebie bransoletkę jakiejś wielkiej gwieździe. Choć faktycznie, znajomi często namawiają mnie, żebym podarowała ją jednemu z moich rozmówców. Z drugiej strony czekam na taką gwiazdę, dla której będę mogła zaprojektować coś wyjątkowego, co jej się spodoba. Mam na myśli taką osobę jak Sarah Jessica Parker, dla której moda jest bardzo ważna, a taka bransoletka byłaby miłym dodatkiem.

Biżuteria to najlepszy przyjaciel kobiety?

- Oczywiście. Możemy mieć na sobie zwykły t-shirt i jeansy, ale dodając kolorową biżuterię zupełnie zmienia się nasz wizerunek. Biżuteria sprawia, że czuję się bardziej kobieca.

Anna Wendzikowska - aktorka, dziennikarka oraz prezenterka telewizyjna. Popularność zdobyła dzięki rolom w polskich i zagranicznych produkcjach, m.in. "M jak Miłość", "Edge" oraz "Londyńczycy". W programie "Dzień Dobry TVN" Anna opowiada o najnowszych premierach filmowych oraz wywiadach, która przeprowadza z zagranicznymi gwiazdami.

 

Rozmawiała: Monika Dzwonnik (PAP Life)

 


swiatseriali.pl/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale | Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje