Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365063
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zobacz, jak Hanka policzkuje Grażynę

Przyznanie się Marka Mostowiaka do zdrady będzie miało swój ciąg dalszy. W konsekwencji Hanka wyprowadzi się z domu i… pokaże Grażynie, gdzie raki zimują.

Dzień po wyznaniu Marka (Kacper Kuszewski) Hanka (Małgorzata Kożuchowska) spakuje swoje rzeczy i opuści dom w Grabinie. Z nikim się nie pożegna. Wiarołomny mąż może spodziewać się jedynie listu, w którym zdradzona żona poinformuje go, że nie życzy sobie jakiegokolwiek kontaktu z nim.

Reklama

Żeby było ciekawiej, Mostowiakowa spotka - zupełnie przez przypadek - na stacji benzynowej swoją rywalkę Grażynę Raczyńską-Łagoda (Bożena Stachura). Dojdzie do rękoczynów między paniami. Zacznie się od awantury, w trakcie której Hanka zerwie z szyi kochanki swojego męża łańcuszek (prezent od niego), po czym uderzy ją w twarz. Przy okazji odkryje, że o zdradzie Marka wiedziała też Barbara (Teresa Lipowska)…

Do pojedynku Hanka-Grażyna dojdzie w 731. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 15 marca).

Tymczasem Grażyna po starciu z Hanką poprosi swojego męża Michała (Paweł Okraska), by jak najszybciej zarezerwował bilety do USA.

Jaka będzie reakcja rodziny na wyjazd Hanki? Lucjan (Witold Pyrkosz) załamie się, bo intuicja podpowie mu, że Hanka pewnie wróci do alkoholu… Niestety, jego obawy się sprawdzą - Hanka naprawdę kupi butelkę wódki…

Co do Marka, oczywiście wyruszy w poszukiwania żony…

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje