Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 368191
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Znów będzie gwiazdą Polsatu!

Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", wiosną znów będzie jedną z największych gwiazd Telewizji Polsat. Aktorka jest najpoważniejszą kandydatką do roli nowej prowadzącej show "Got to dance. Tylko taniec"!Podczas wielkiego koncertu sylwestrowego w Warszawie, który dla mieszkańców stolicy i telewidzów w całej Polsce zorganizował Polsat, Katarzyna Cichopek udowodniła, że świetnie sobie radzi w roli gospodyni tego typu widowisk i potrafi rozgrzać każdą publiczność.

Reklama

Szefowie stacji odkryli, że Kasia, która przecież doskonale sprawdziła się już jako prowadząca show "Jak oni śpiewają", wciąż cieszy się wielką popularnością i sympatią widzów. Nie jest tajemnicą, że producenci polsatowskiego programu "Got to dance. Tylko taniec" chcą, by w wiosennej edycji show zamiast Kasi Kępki pojawiła się u boku Macieja Dowbora nowa osoba. Po sylwestrowym sukcesie Katarzyny Cichopek to właśnie ona jest najpoważniejszą kandydatką do tej roli!

Przypomnijmy, że Kasia była gwiazdą Polsatu przez kilka lat, ale jakiś czas temu, z niewiadomych przyczyn, zniknęła z programów stacji. Mówiło się, że popadła w niełaskę samej Niny Terentiew, a jej miejsce na antenie zajęła nowa ulubienica szefowej - Paulina Sykut. Katarzyna Cichopek - zepchnięta z piedestału - nie rozpaczała jednak z tego powodu, że musiała ustąpić miejsca nowej gwieździe. Skupiła się na pisaniu książek i przygotowaniach autorskiego programu "Sexy mama". Ciężko pracowała na to, by zasłużyć na kolejną szansę.

Wiosną najprawdopodobniej spełni się jej marzenie o powrocie na ekrany telewizyjne jako gospodyni popularnego show. Miejsce zwolnione przez Kasię Kępkę w programie "Got to dance. Tylko taniec" podobno jest zarezerwowane właśnie dla niej!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje