Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367799
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zmasowany atak kobiet

Twórcy "M jak miłość" postawili na kobiety! W najbliższym czasie czeka nas zmasowany atak nowych bohaterek.

Do serialu zawitały właśnie Natasza (Olga Serebryakova) i Ewelina (Maja Bohosiewicz), a już niebawem poznamy także Jankę (Grażyna Błęcka-Kolska) i Annę (Tamara Arciuch).

Reklama

W życiu Kuby Ziobera (Przemysław Cypryański) zawsze roiło się od kobiet, a on sam nigdy nie ukrywał, że ma do nich szczególną słabość. Tak też będzie i tym razem.

Śliczna kelnerka Natasza spędzi z Kubą romantyczne chwile nad morzem. Czy ta znajomość będzie miała ciąg dalszy, przekonamy się już wkrótce.

Z kolei niemało zamieszania w życiu Grażyny (Bożena Stachura) wprowadzi Ewelina, ?znajoma? z więzienia, która zażąda od Raczyńskiej spłaty długu za przysługi oddane jej za kratkami. Jedno jest pewne, Grażyna trafiła w końcu na godną siebie przeciwniczkę, równie bezwzględną i niebezpieczną jak ona sama.

Zdecydowanie milsze zderzenie z przeszłością będzie miała Marta (Dominika Ostałowska). Przypadkiem wpadnie na nową sąsiadkę, która okaże się jej koleżanką ze studiów. Janka wraz z córką Ewą po rozstaniu z mężem przeprowadzi się do nowego mieszkania i dawna znajomość między byłymi studentkami prawa szybko odżyje.

Najpóźniej w życie Mostowiaków wkroczy tajemnicza Anna, która z determinacją będzie szukała kontaktu z Hanką (Małgorzata Kożuchowska). Odwiedzi nawet dom Mostowiaków w Grabinie. Zaniepokojona Barbara (Teresa Lipowska) z pomocą Tomka (Andrzej Młynarczyk) odkryje, że kobieta ostatnie lata spędziła w... więzieniu.

Magda Adamcio

TV14

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje