Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367914
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Żegna się z serialem

Rola Kuby Ziobera w „M jak miłość” przyniosła Przemkowi Cypryańskiemu wielką popularność, a jednak po sześciu latach aktor żegna się z serialem. Jak teraz pokieruje swoim życiem i karierą artystyczną?

Wykonywał różne zawody, skończył studium aktorskie, studiuje psychologię, ale swoją przyszłość Przemysław Cypryański wiąże z aktorstwem.

Młody, przystojny i wciąż do wzięcia - tak o tobie piszą media...
 
- Ani taki przystojny, ani już taki młody, pojawiły się pierwsze siwe włosy.

A do wzięcia?

- Od jakiegoś czasu rzeczywiście jestem sam. Ale nie lubię o tym mówić, bo rozsieją się potem te informacje po internecie i zrobi się z tego oferta matrymonialna. A tego bym nie chciał.

Czy zdarza się, że ktoś przekracza twoje granice prywatności?

- Czasami ludzie traktują nas przedmiotowo - masz tu stać, robić zdjęcia, zdjąć czapkę, okulary... Wiele też zależy od ról, które gramy. Jeśli bohater jest pozytywny, to reakcje są miłe, a jeżeli negatywny to, niestety, czasami są kłopoty. Krytyka, wyzwiska. Ludzie utożsamiają nas z postaciami z serialu.

Twój bohater z "M jak miłość" jest pozytywny, a jednak postanowiłeś odejść.

- To była trudna decyzja, ale musiałem ją podjąć. Długo analizowałam plusy i minusy. Plusów było wiele i to one trzymały mnie te sześć lat w serialu.

A minusy?

- Zdarzały się ciekawe propozycje, których nie mogłem przyjmować. Tak nakazywała mi lojalność wobec serialu. Jednak wiosną pomyślałem, że albo pójdę za ciosem i zrezygnuję, albo po latach powiem sobie, że źle zrobiłem. Wątek Kuby był w serialu ostatnio zminimalizowany, a scenariusze nie zapowiadały, że coś się zmieni. Pożegnaliśmy się w zgodzie. Mój bohater wyjedzie za granicę.

Jako dziecko miałeś inne pomysły na życie?

- Chciałem być strażakiem, księdzem, biegaczem, piłkarzem, ot takie pomysły małego chłopca.

Byłeś dobrym i grzecznym uczniem?


- Tak, czasami myślę, że niestety, bo chyba bycie urwisem jest ciekawsze. Słuchałem się rodziców, byłem wzorowym uczniem i jeszcze ministrantem, to wszystko powodowało, że nie chciałam nikogo zawieść. No i w jakiś sposób zobowiązywało do bycia grzecznym dzieckiem.

Jesteś aktorem, ale wiem, że jeszcze studiujesz psychologię.

- Tak, na uczelni, na której chyba z 90 proc. studentów to kobiety. Studiuje się zatem przyjemnie. Jestem już na ostatnim roku i mam pewne pomysły zawodowe związane z tym kierunkiem.

A jednak twoje nowe projekty filmowe związane są z aktorstwem?

- Z moim przyjacielem Adamem Molakiem angażujemy się teraz w sitcom "Kumple". Adam jest pomysłodawcą i autorem scenariusza. Bohaterami są dwaj kumple, którzy przyjeżdżają do dużego miasta w poszukiwaniu wrażeń i fajnego życia. Jeden jest bardzo otwarty na świat, o kobietach wie wszystko, tak mu się wydaje, a drugi spokojny, nieśmiały.

Chciałbyś w przyszłości zostać producentem lub reżyserem?

- Każdy aktor chce reżyserować! Mało tego, wszyscy reżyserują! Ilu jest aktorów na planie, na scenie, tylu jest reżyserów, plus ten jeden właściwy oczywiście.

Rozmawiała Edyta Karczewska-Madej

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Przemysław Cypryański | M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje