Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367823
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zduński wystąpi o rozwód!

Zaraz po wakacjach Paweł Zduński (Rafał Mroczek) wniesie do sądu pozew o rozwód. Dojdzie bowiem do wniosku, że nie ma szans na uratowanie jego małżeństwa z Joanną (Agnieszka Więdłocha).


Reklama

Jesteś fanem „M jak miłość”? Sprawdź, co wydarzyło się do tej pory w serialu. Mamy streszczenia wszystkich odcinków!

Przypomnijmy, że w ostatnim przedwakacyjnym odcinku sagi rodu Mostowiaków Joanna zdecydowała się na wyjazd do Stanów Zjednoczonych ze swoim byłym wieloletnim partnerem Janem (Bartek Świderski). Na wiadomość o tym Zduński wyprowadził się z domu. Nie uwierzył w ich podróż służbową. Miał zresztą nosa, bo Joanna już wcześniej zdradziła go z ekskochankiem.


Po powrocie z USA Joanna dowie się, że Paweł wniósł sprawę o rozwód. A Jan zacznie ją wtedy buntować, by za żadne skarby świata nie zgadzała się na rozwód bez orzekania o winie. Namówi ją, by walczyła o połowę mieszkania, które - nawiasem mówiąc - w ogóle się jej nie należy. Zduński dostał jej bowiem w spadku po profesorze Dziduszce (Janusz Zakrzeński), zanim jeszcze poznał Joannę.

Joanna pokaże więc rogi. Nie dość, że będzie chciała odebrać Zduńskiego połowę majątku, to jeszcze wystąpi o orzeczenie rozwodu z jego winy!

Paweł zostanie zmuszony do zatrudnienia adwokata. Brat Piotr  (Marcin Mroczek) poleci mu Adama Wernera (Jacek Kopczyński).

W dniu pierwszej rozprawy w sądzie pojawią się matki rozwodzących się małżonków: Maria (Małgorzata Pieńkowska) i Laura (Beata Rybotycka). Zignorują Joannę i przywitają się z Pawłem. Zadeklarują chęć wsparcia go, ale on będzie wolał zostać sam.

Na pierwszej rozprawie sąd ustali datę kolejnej. Paweł będzie mógł liczyć także na wsparcie Madzi (Anna Mucha), która akurat wróci do kraju...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | seriale | Rafał Mroczek | Agnieszka Więdłocha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje