Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363089
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zduński kontra gangsterzy

U Mostowiaków znów powieje grozą! Paweł Zduński stanie twarzą w twarz z handlarzami żywym towarem!

739. odcinek "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 12 kwietnia) zapowiada się niezwykle emocjonująco. Zdradzamy, że Zduński (Rafał Mroczek) - zaraz po powrocie z Wiednia, dokąd pojechał w poszukiwaniu Majki Chojnackiej (Laura Samojłowicz) - znajdzie w swoim aucie młodą dziewczynę. Ola (Anna Karczmarczyk) będzie ciężko przestraszona.

Reklama

- Skąd się wzięłaś w moim samochodzie? - spyta wściekły Zduński, który na widok przerażonej miny dziewczyny szybko zmięknie.

- Podrzuć mnie do najbliższej miejscowości! - poprosi trzęsąca się z zimna Ola. - Wszystko mi zabrali… Żebym nie uciekła… Oni na pewno już mnie szukają!

Na prośbę Zduńskiego Ola opowie mu swoją historię. Zaufała niewłaściwym ludziom i trafiła w ręce handlarzy żywym towarem. Gangsterzy chcieli wywieźć ją za granicę, ale na parkingu uciekła z ich furgonetki.

Do Zduńskiego natychmiast dotrze, że sprawa jest poważna. Gangsterzy na pewno zechcą odzyskać dziewczynę. Mimo wszystko postanowi jej pomóc.

Ujawniamy, że bandyci już po kilku kilometrach dogonią jego auto. Ich furgonetka z piskiem opon zajedzie Zduńskiemu drogę. Z samochodu wysiądzie dwóch groźnie wyglądających mężczyzn. Paweł przez otwarte okno rzuci w ich stronę:

- Chcecie się zabawić? Zapraszam!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje