Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365052
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zaradne mamy na wybiegu!

Uliczne pokazy mody, które co roku w czerwcu odbywają się w ramach Warsaw Fashion Street na Krakowskim Przedmieściu, są świetną okazją dla gwiazd i celebrytów, by pochwalić się swoimi... dzieciakami. W niedzielę na wybiegu obok swoich sławnych mam pojawiły się m.in. córki Małgorzaty Pieńkowskiej, czyli Marii Zduńskiej z "M jak miłość", Moniki Mrozowskiej, czyli Aśki Zarańskiej z "Hotelu 52", i Magdaleny Smalary, czyli Sylwii z "Przepisu na życie".


Reklama

Pokazy z udziałem gwiazd i ich dzieci są co roku wielką atrakcją Warsaw Fashion Street. Znane panie bardzo chętnie godzą się wystąpić na wybiegu w towarzystwie swoich dzieciaków i nie kryją dumy, gdy ich pociechy nagradzane są gorącymi oklaskami zgromadzonej na Krakowskim Przedmieściu publiczności.

W tym roku do występu charytatywnym pokazie "Zaradna mama" udało się namówić m.in. Małgorzatę Pieńkowską, Monikę Mrozowską i Magdalenę Smalarę, które po wybiegu przemaszerowały ze swoimi córkami. Gwiazdy i ich dzieci zaprezentowały kreacje autorstwa najlepszych polskich projektantów mody. Obok znanych z seriali aktorek swoimi pociechami pochwaliły się też: Hanna Lis, Anna Maruszeczko, Anna Głogowska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Magdalena Steczkowska.

Na wybiegu nie mogło oczywiście zabraknąć także Jolanty Fajkowskiej i jej pięknej córki, Marii Niklińskiej, czyli Agaty Wilczyńskiej z "Klanu". Wielką atrakcją pokazu był również udział Katarzyny Glinki, czyli Kasi Górki z "Barw szczęścia", która jednak nie zdecydowała się pokazać fanom swego półrocznego synka Filipa.

Kreacje, w jakich wystąpiły na wybiegu gwiazdy i ich dzieci, po pokazie przekazane zostały na licytację, z której dochód ma być przeznaczony na cel charytatywny.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Zobaczcie, jak znane panie prezentowały się w towarzystwie swych córek na pokazie "Zaradna mama".


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje