Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362437
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zadebiutuje w zupełnie nowej roli!

Joanna Koroniewska, czyli Małgosia Mostowiak-Chodakowska z "M jak miłość", już w piątek, 20 lipca, zadebiutuje na wielkiej plenerowej scenie w roli gospodyni... koncertu rockowego! Joasia poprowadzi Galę Eska Music Awards 2012, która w tym roku odbędzie się w kołobrzeskim amfiteatrze.Joanna Koroniewska od kilku dni przygotowuje się do spotkania z gwiazdami światowej i polskiej sceny muzycznej, które w minionym roku zawojowały listy przebojów i które w piątek wystąpią na scenie amfiteatru w Kołobrzegu. Gala Eska Music Awards 2012 z Joasią w roli prowadzącej rozpocznie dziewięciodniowy Sunrise Festival 2012.

Reklama


- Mam ogromną tremę, bo nigdy wcześniej nie występowałam przed tak liczną publicznością. Na szczęście nie będę musiała śpiewać... - żartuje Joanna Koroniewska, nie kryjąc, że nie może się już doczekać wieczoru, podczas którego będzie miała okazję zapowiadać m.in. Oceanę, Sophie Ellis Bextor, Sylwię Grzeszczak i Ewę Farnę.


Z powodu wypadku, jakiemu kilkanaście dni temu uległa Joanna, organizatorzy koncertu musieli w ostatniej chwili zmienić scenariusz widowiska. Aktorka miała zadziwić publiczność niemal kaskaderskimi umiejętnościami, jakich nie powstydziłby się niejeden akrobata, ale w związku z odniesioną przez nią kontuzją, postanowiono zrezygnować ze zbyt niebezpiecznych w tej sytuacji ewolucji w wykonaniu Asi.


Być może na scenie kołobrzeskiego amfiteatru pojawią się obok Joanny Koroniewskiej także inne serialowe gwiazdy. W ubiegłych latach nagrody w poszczególnych kategoriach wręczały zdobywcom Eska Music Awards m.in. Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", i Agnieszka Włodarczyk, czyli Anna Bilewska z "Pierwszej miłości".


Kto wręczać będzie statuetki w tym roku? Przekonamy się o tym już w piątek. Transmisję Gali Eska Music Awards 2012 obejrzeć będzie można w Programie 2 TVP.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje