Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367799
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zaczną wszystko od początku

Hanka (Małgorzata Kożuchowska) uratuje swoje małżeństwo z Markiem (Kacper Kuszewski). Wybaczy mu zdradę oraz wycofa pozew rozwodowy.

Mostowiak ujmie żonę cierpliwością, wytrwałością i romantycznymi gestami. Oczywiście, nie bez znaczenia okażą się także intrygi dzieci: Natalki (Marcjanna Lelek), Uli (Iga Krefft) i Mateuszka (Krystian Domagała). Cała trójka postanowi ponownie wyswatać ze sobą rodziców.

Reklama

Fajerwerki i dywanik

Dzieciaki najpierw spróbują zorganizować Hance i Markowi cudowny wieczór. W tym celu Mateusz kupi od kolegi fajerwerki, które eksplodują od razu w szkole. W efekcie dyrektor Nowacki (Michał Lesień) wezwie Mostowiaków na dywanik. Lecz dzieci i tak się nie poddadzą. Ozdobią dom świecami i postarają się, by rodzice mieli go tylko dla siebie. W końcu Hanka i Marek pogodzą się i na nowo wyznają sobie miłość.

Kulinarna wpadka

Z okazji powrotu Marka z Niemiec Hanka przygotuje dla całej rodziny uroczystą kolację. Jak na złość, mięso w jej wykonaniu będzie niejadalne. Mostowiak zaprosi więc żonę do eleganckiej restauracji.

- My razem w restauracji? - zapyta mocno zdziwiona Hanka.

- To takie nierealne... Chyba że ty chcesz mnie uwieść...

- Powiedzmy, że zbieram się na odwagę - odpowie Marek.

Wspólne wyjście Mostowiaków do lokalu okaże się strzałem w dziesiątkę. Wołowina, w przeciwieństwie do tej przygotowanej przez Hankę, będzie rozpływać się w ustach.

- Boże, tylko czy nas na to stać? - westchnie Mostowiakowa.

- To nie twój problem, Haniu - pocieszy ją Marek.

- Szczęśliwie znam szefa kuchni (Jerzy Pal). Jest mi winien przysługę.

Po romantycznej kolacji Mostowiakowie wybiorą się jeszcze na romantyczny spacer. Umilą go czułe pocałunki w świetle księżyca. Marek będzie miał nadzieję, że tak wspaniały wieczór zakończy się wspólnie spędzoną nocą. Niestety, jego plany zniweczy niespodziewana wizyta Anny Gruszyńskiej (Tamara Arciuch)...

Do romantycznego wieczoru połączonego z deklaracją o wspólnej przyszłości, dojdzie w odcinku 819. TVP 2 pokaże go 21 marca.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Małgorzata Kożuchowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL