Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363562
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zabawki Cypryańskiego

Kuba, były policjant, grany w "M jak miłość" przez Przemysława Cypryańskiego, w końcu kupił wraz z kolegą upragniony motor. Okazuje się, że nie tylko serialowa postać spełniła swoje marzenie.

Cypryański też jest miłośnikiem motoryzacji.

Reklama

"To prawda, że nie mam jeszcze własnego motocykla, ale od dawna planuję go kupić" - mówi aktor - "Najbardziej chciałbym mieć Harleya Davidsona. Może nawet zabytkowego, bo mam bzika na tym punkcie".

Faktycznie, aktor ma jeszcze dwa wiekowe auta - kilkunastoletniego Garbusa i piękną sportową Corvettę z 1974 roku. Choć przyznaje, że pojazdy coraz częściej zamiast na jezdni znajdują się w warsztacie.

"Każdy facet lubi zabawki" - mówi aktor - "Dlatego cieszę się, że mój bohater wszedł w posiadanie motocykla".

Serialowy bohater Cypryańskiego, Kuba wraz z kolegą z agencji detektywistycznej Tomkiem weszli w posiadanie legendarnej Hondy Shadow 750 z 1983 roku. Motor producenci wypożyczają do poszczególnych odcinków. Pomimo jednak, że Cypryański wielokrotnie jeździł już na dwóch kółkach, nie będzie miał okazji do pokazania swoich umiejętności. Twórcy "M jak miłość" woleli nie ryzykować i aktora zastąpi dubler.

Choć w serialu Tomek z Kubą mieli ostatnio trochę wydatków, to postanowili zaszaleć i zrzucić się na wymarzony pojazd. Z poświęceniem grzebią co wieczór przy maszynie, by doprowadzić ją do dawnej świetności.

Co powiedzą na pasję swoich mężczyzn Olga i Małgosia? Nowe odcinki "M jak miłość" już jesienią.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje