Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365064
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wysoko się ceni?

Jeden z tabloidów zajrzał do finansów Pawła Królikowskiego, który ostatnio pracował na planie "M jak miłość". Według gazety za rolę w tym serialu aktor zainkasuje 200 tysięcy złotych! Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie drobny szczegół: z naszych informacji wynika jednoznacznie, że Paweł Królikowski na planie sagi rodu Mostowiaków spędził tylko cztery dni. Mało tego: nie zanosi się na więcej! Przynajmniej na razie.

Gdyby więc stawki podane przez tabloid (i powtórzone przez plotkarskie portale) były prawdziwe, wzięty aktor za dzień zdjęciowy musiałby dostawać - bagatelka! - 50 tysięcy złotych. Niestety, zostały one wzięte z sufitu.

Reklama

Popularny aktor z całą pewnością wystąpił w "M jak miłość" w charakterze gwiazdy i otrzymał gwiazdorską gażę. Lecz nie 200 tysięcy. Wielce prawdopodobne, że jakieś dziesięć razy mniej…

Przypomnijmy tylko, że po raz pierwszy zobaczymy go w 733. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 22 marca). Zagra Macieja Olszewskiego, którego Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) pozna w Olszówce, dokąd wyjedzie po tym, jak dowie się o zdradzie Marka (Kacper Kuszewski).

"Odcinki z Pawłem Królikowskim będą bardzo istotne dla fabuły naszego serialu" - zapowiada Karolina Baranowska, która odpowiada za promocję "M jak miłość", "Barw szczęścia", "Na dobre i na złe" i "Złotopolskich". "Jego bohater pomoże Hance zrozumieć, co jest najważniejsze w życiu, a potem ich drogi się rozejdą. Czy Maciej Olszewski jeszcze wróci? Jeśli postać żyje, teoretycznie jest to oczywiście możliwe. Lecz obecnie nie ma takich planów".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje