M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390661
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wygląda jak córka Kuszewskiego

Niedawno do obsady "M jak Miłość" dołączyła Agnieszka Sienkiewicz. Jej bohaterka, Katarzyna Mularczyk, jest młodą dziennikarką, która ukrywa się u Mostowiaków przed bandytami z mafii.

Tak się składa, że jej przyjazd do Grabiny zbiega się w czasie z tragiczną śmiercią Hanki Mostowiak. Zaraz po tym fakcie Kasia zostaje wytypowana na potencjalną następczynię Hanki i partnerkę owdowiałego Marka Mostowiaka. Co sądzi o tym sama zainteresowana?

- Kasia pojawia się w domu Marka w momencie rodzinnej tragedii i siłą rzeczy sytuacja bardzo ich do siebie zbliża, powoduje więź ufności. Myślę, że Marek znajduje w Kasi powierniczkę, a ona w nim powiernika. Nie wiem jednak czy nasza znajomość w ogóle zakończy się "love story" - przyznaje Agnieszka Sienkiewicz.

Reklama

- Poza tym jest jeszcze jedno "ale". Jestem filigranową kobietą i młodo wyglądam. Kamera niestety to odzwierciedla, więc przy Kacprze Kuszewskim, choć jest między nami niewiele lat różnicy, wyglądam prawie jak jego córki! Muszę więc popracować nad dojrzalszym wizerunkiem - żartuje aktorka.

Łatwo nie będzie, ponieważ sprawę komplikuje dodatkowo pewien przystojniak - młody policjant Robert, w postać którego wciela się Paweł Góralski. Chłopak bowiem nie tylko obdarowuje Kasię prezentami, ale i pocałunkami.

AKPA
Dowiedz się więcej na temat: Kacper Kuszewski | Agnieszka Sienkiewicz | M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy