Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wszystko go interesowało, tylko nie szkoła!

Krystian Wieczorek, czyli mecenas Andrzej Budzyński z "M jak miłość" i Jan Janicki z "Julii", to jeden z najchętniej ostatnio angażowanych przez producentów i reżyserów aktorów w Polsce. Tylko w ciągu ostatniego roku zagrał duże role w pięciu serialach! Praca nie jest jednak jego największą pasją...

Krystian Wieczorek twierdzi, że od dziecka ma mnóstwo różnorodnych pasji.

Reklama

- Pasja to rodzaj poszukiwania uniesienia, które napędza mnie i inspiruje - mówi, dodając, że od zawsze potrzebuje coraz to nowych wyzwań. Interesuje się muzyką i poezją, ale też sportami walki, jazdą na nartach i kajakarstwem.

- Muszę być na tyle otwartym i aktywnym, by gromadzić w swoim magazynie i doświadczenia, i wiedzę. To pomaga w budowaniu ról i rozwija mnie prywatnie. Wszystkie moje pasje są potrzebne, by mieć radochę z aktorstwa. Nigdy nie wiem, co z mojego magazynu wyciągnę - twierdzi.

Jako uczeń technikum wieczorowego w Strzelinie myślał, że zostanie muzykiem albo malarzem. Przyszło mu też do głowy, by zająć się zawodowo sportem, ale kontuzja, jakiej się nabawił, uniemożliwiła mu dalszą karierę w tym kierunku.

- Wszystko mnie interesowało, tylko nie szkoła! Najbardziej kręciła mnie sztuka pod każdą postacią. Chciałem być artystą! - wspomina.

Aktorstwo okazało się dla Krystiana Wieczorka strzałem w dziesiątkę.

- Dobrze trafiłem, jeśli chodzi o moją osobowość i potrzeby. Jako aktor muszę ciągle pracować nad sobą i znać się trochę na wszystkim - mówi.

Dowiedz się więcej na temat: Krystian Wieczorek | M jak miłość | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje