Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363087
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wschodząca gwiazda: Marcjanna Lelek

Od 10 lat wciela się w rolę Natalki, przybranej córki Mostowiaków z "M jak miłość". W nadchodzących odcinkach zaskoczy wszystkich swoim romansem z dużo starszym mężczyzną i... nieoczekiwaną ciążą. Poznajcie bliżej Marcjannę Lelek!

Urodziła się 19 lat temu w Warszawie. Jest córką aktora Marka Lelka, którego serialowi widzowie mogą kojarzyć z epizodów w serialach "Plebania", "Na Wspólnej" czy "Samo Życie".

Reklama

Swoje pierwsze aktorskie szlify zdobywała w kole teatralnym oraz autorskiej szkole musicalowej Macieja Pawłowskiego przy Teatrze Muzycznym Roma. Później wygrała casting do roli serialowej Natalki i tak na planie telenoweli "M jak miłość" spędziła już ponad połowę swojego życia!

- Moja przygoda z serialem rozpoczęła się w wieku 8 lat, gdy tuż po zawodach łyżwiarskich zostałam przekupiona przez mamę batonikiem i udałam się na casting. Poproszono mnie, bym odegrała scenę "biednej, zmęczonej i nieszczęśliwej" dziewczynki. Byłam po wyczerpującej jeździe na łyżwach i bez trudu spełniłam postawione mi zadanie. Dostałam się do drugiego etapu, gdzie wybrano mnie do serialu - opowiada Marcjanna w wywiadzie dla Gimnazjum im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu.

Dzięki występom w najchętniej oglądanym serialu w Polsce, zaliczana była do najlepiej opłacanych aktorek dziecięcych (obok swoich koleżanek z planu Julii Wróblewskiej i Igi Krefft). Zarabiała ponoć 2-3 tys. zł za jeden dzień zdjęciowy!

A jak wygląda jej dzień na planie "M jak miłość"? - Praca przebiega bardzo miło. Wszyscy traktują się jak rodzina. Dobrze dogaduję się z moim serialowym bratem - Mateuszem. Przyjaźnię się z Igą Krefft - serialową siostrą - zdradziła w tym samym wywiadzie.

Tymczasem w "M jak miłość"...


Niespełna dwa lata temu zapytana o ocenę swojej serialowej bohaterki odpowiadała: - Nie lubię odgrywanej przez siebie postaci, bo jest zakompleksiona i dziwna. Chyba nie chciałabym mieć takiej przyjaciółki albo pomogłabym się jej zmienić.

Dziś możemy śmiało stwierdzić, że Natalce udało się wyrosnąć z kompleksów i zahamowań, ba, stała się odważną, ciekawą świata kobietą. Niestety, nie udało się jej pozbyć dziecięcej naiwności, przez co już wkrótce wpadnie w nie lada tarapaty.

Bohaterka Marcjanny zadurzy się w dużo starszym od siebie nauczycielu. Podczas 54. rocznicy ślubu swoich dziadków, niespodziewanie zdobędzie się na szczerość i wyzna ojcu, że jest szaleńczo zakochana. A chwilę później poinformuje Annę, że zaszła w ciążę. Efekt będzie piorunujący - Gruszyńska z wrażenia upuści jubileuszowy tort.

Niestety, Natalka nie zechce jednak zdradzić, kim jest ojciec jej dziecka... Za to będzie się obawiała, że zostanie karnie wyrzucona ze szkoły. Marek przeżyje istny horror. Koniecznie zechce dowiedzieć się, z kim jego córka się spotyka i kto ją skrzywdził. Bez skutku. Anna też nie zdoła wyciągnąć od siostrzenicy sekretu.

Dopiero Ewa po swoim powrocie namówi Natalkę na zwierzenia. I to właśnie ona uzyska informację, że nastolatka wdała się w romans z nauczycielem Rafałem Wiśniewskim (Michał Rolnicki), który na dodatek ma żonę... Wściekły Marek zapowie, że zabije belfra...

Będzie się działo! Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia aktorskiej wizytówki Marcjanny Lelek.

 

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Marcjanna Lelek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama