Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wreszcie powiedzą "tak"!

Już 16 stycznia zobaczymy ślub Marty i Andrzeja! Ceremonia będzie wyjątkowo piękna, ale szczęściu młodych zagrozi... Agnieszka. Czy wyjawi pannie młodej tajemnicę pewnej walentynkowej nocy?

Reklama

Niewiele brakowało, a do tej uroczystości wcale by nie doszło. Andrzej, niepoprawny kobieciarz, postanowił zmienić się dla Marty. W końcu ukochana przyjęła jego oświadczyny, ale ślub był wiele razy przekładany – z powodu choroby matki Andrzeja, a potem przez żałobę po śmierci Hanki.

Trudny sekret

Na domiar złego Andrzej zdradził Martę z Agnieszką, która zaszła z nim w ciążę. Jej dramat jest tym większy, że... utraci dziecko (w odcinku emitowanym 20 grudnia). Załamana kobieta powoli będzie wracać do formy wspierana przez Tomka. Tylko on i Małgosia wiedzą o zdradzie Andrzeja. – To dramatyczna i skomplikowana sytuacja... – mówi grająca Małgosię Joanna Koroniewska. Czy jej bohaterka powie Marcie, że została zdradzona?

Co zrobi Agnieszka?

To pytanie będzie spędzać sen z powiek Andrzeja. Lęk o to, że Tomek, Małgosia lub sama Agnieszka wyjawi jego narzeczonej prawdę, sprawi, że do ostatniej chwili nie będzie pewien, czy Marta nie odwoła ślubu. Tymczasem panna młoda zaprosi Agnieszkę na ceremonię... Czy coś zakłóci starannie przygotowaną uroczystość? Czy młodzi będą mogli spokojnie wyjechać w wymarzoną podróż poślubną do Paryża? Przekonamy się 16 stycznia.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje