Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365059
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wraca do pracy na wiosnę!

Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", początek 2012 roku postanowiła całkowicie zarezerwować dla rodziny. Aktorka zamierza wrócić do pracy dopiero na wiosnę.

Najbliższe tygodnie Anna Mucha zamierza poświęcić opiece nad córeczką. Aktorka przyznaje, że urodzenie dziecka całkowicie zmieniło jej spojrzenie na życie i pracę. Choć podobno Ania zasypywana jest wprost propozycjami od producentów i reżyserów, nie ma zamiaru zostawiać teraz malutkiej Stefanii pod opieką nianiek. Bycie mamą sprawia jej ogromną przyjemność, a obserwowanie, jak rozwija się jej córka, daje wielką radość, z której Anna Mucha nie chce na razie rezygnować.

Reklama

- Wrócę do pracy na wiosnę - powiedziała w jednym z programów telewizyjnych.

Dowiedzieliśmy się, że na powrót Ani z niecierpliwością czeka Tadeusz Lampka. W nowym filmie, jaki zamierza wyprodukować, zarezerwował dla niej jedną z głównych ról. Anna Mucha zgodziła się ją przyjąć pod warunkiem, że zdjęcia rozpoczną się nie wcześniej niż na przełomie marca i kwietnia.

Wiosną Ania wróci także po długiej przerwie na teatralną scenę. W stołecznym teatrze Kwadrat czeka na nią rola komediowa napisana specjalnie z myślą o niej. Na razie szczegóły premiery trzymane są w wielkiej tajemnicy. Miłośnicy teatru mogli oglądać Muchę dwa lata temu w spektaklu "Ostatni Żyd w Europie" w Teatrze na Woli.

Póki co fanom Anny Muchy pozostaje uważne śledzenie wpisów na jej blogu, do prowadzenia którego aktorka wróciła niemal od razu po urodzeniu Stefanii. Na nowe role filmowe, serialowe i teatralne Ani musimy poczekać do wiosny.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje