Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365024
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wraca do "M jak miłość"!

Anna Mucha po urodzeniu córeczki planuje powrót do pracy.
Reklama

Aktorka, która z przerwami, ale jednak zawsze związana była z serialem "M jak miłość" postanowiła ponownie wcielić się w postać Madzi Marszałek.

Jak sama obwieściła na swym blogu:
"Niniejszym chciałabym potwierdzić, że od wiosny wracam do 'M jak Miłość' :) Plotki już krążą w sieci od jakiegoś czasu, ale teraz mogę już o tym powiedzieć oficjalnie... Mam nadzieje, że ucieszy Was ta wiadomość tak samo jak mnie!"

Przypomnijmy, że Anna Mucha zawsze podkreślała w wywiadach, że ekipę "M jak miłość" traktuje jak swoją rodzinę. Nigdy, choć już kilka razy "zdradzała" sagę rodu Mostowiaków dla innych produkcji, nie spaliła za sobą mostów. Zanim przyjmowała nowe role, zawsze prosiła o zgodę i zawsze ją dostawała.

- Ilona Łepkowska często powtarza, że z niewolnika nie ma pracownika - powiedziała kiedyś Mucha. - Nie zamierzam rezygnować z "M jak miłość", bo z rodziny po prostu nie da się zrezygnować.

- Oficjalnie potwierdzam, że Anna Mucha ma miejsce w stałej obsadzie naszego serialu - mówi Karolina Baranowska, odpowiedzialna za promocję "M jak miłość". - Najpierw zobaczymy ją w nowej czołówce, a potem w kolejnych odcinkach "emki". Co się wydarzy u jej bohaterki Madzi Marszałek, na razie niech pozostanie słodką niespodzianką dla widzów. Możliwości jest wiele. Poczekajmy na ruch scenarzystów.

Obecnie dawna miłość Madzi, Paweł Zduński (Rafał Mroczek) jest już po ślubie. Jaką więc scenarzyści "M jak miłość" szykują dla widzów serialu niespodziankę związana z powrotem panny Marszałek? Macie jakieś pomysły?swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje