Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367785
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wpadki scenarzystów

W scenariuszach seriali często zdarzają się różne wpadki i błędy. Czasem wynikają z niedopatrzenia, czasem, być może, ze zwykłej niewiedzy. W końcu pisanie scenariusza, to kreowania pewnego świata - trudno ustrzec się małych pomyłek.

"Prawo Agaty"

Reklama

W tym serialu polskie sądy działają nadzwyczaj sprawnie! Zdarza się, że od chwili, gdy do kancelarii zgłosi się klient, do czasu pierwszej rozprawy mija zaledwie kilka dni. A terminy kolejnych posiedzeń sądu są wyznaczane praktycznie od ręki. Tymczasem we wszystkich polskich sądach na pierwszą i kolejne rozprawy czeka się miesiącami, a wyroki w najprostszych nawet sprawach zapadają po latach.

"Przepis na życie"

Anka (Magdalena Kumorek) bardzo często narzeka, że nie starcza jej do pierwszego. Na kaucję za wynajęcie lokalu w wysokości 15 tysięcy złotych musiała złożyć się cała jej rodzina i niemal wszyscy przyjaciele. Kłopoty finansowe, z jakimi się boryka w prawdziwym życiu, każdemu uniemożliwiłyby założenie własnej restauracji. A Adamowicz codziennie serwuje w swoim domu wyszukane potrawy, typu szynka parmeńska z melonem czy krewetki. Zakup produktów niezbędnych do częstego przyrządzania tych dań zrujnowałby nawet świetnie zarabiających Polaków, nie mówiąc o tym, że dla przeciętnej rodziny oznaczałby finansową ruinę.


"Szpilki na Giewoncie"

Świadkami kolejnego cudu gospodarczego byli widzowie tej produkcji. Z lokalnego dziennika "Tu i teraz", wydawanego w Zakopanem, utrzymywało się blisko 10 osób (w tym tylko jedna dziennikarka i zarazem redaktor naczelna. Reszta to... pracownicy biura reklamy). Nie licząc pazernych prezesów z centrali w Warszawie! Placówka spod Giewontu była dla nich na tyle intratna, że delegowali tam swoich najlepszych ludzi. W praktyce redakcja gazety zatrudniająca tylu pracowników, splajtowałaby po tygodniu.

"M jak miłość"

Jak zauważyli czytelnicy naszego forum, w "M jak miłość" poważne zastrzeżenia budził wątek pracy śp. Hanki Mostowiak (Małgorzaty Kożuchowskiej) w szkole. Ze świetliczanki w Grabinie awansowała na nauczycielkę języka polskiego w warszawskiej szkole - a przecież nie miała w tym czasie skończonych studiów i nie odbyła wszystkich koniecznych kursów. 

Podejrzenia naszych użytkowników wzbudził także wątek adoptowanej córki Mostowiaków - Natalki (Marcjanna Lelek). Czy dziewczyna cierpiąca na chorobę Leśniowskiego-Crohna (w serialu nazywaną chorobą Crohna), mająca skłonność do depresji, mogła dostać się do, wymagającej wysokiej sprawności psychofizycznej, szkoły policyjnej? 

Pamiętacie te wątki? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zapraszamy was do udziału w dyskusji na naszym forum.

"Lost: Zagubieni"

108 odcinków tego serialu mnożyło tajemnice w zastraszającym tempie. Ale twórcy cały czas obiecywali, że wszystkie wątki zostaną wyjaśnione przed zakończeniem serii.  Finał "Lost: Zagubionych" rozczarował wielu fanów, którzy tego oczekiwali. Jakie najważniejsze pytania pozostały bez odpowiedzi? Jakich zagadek zapomnieli nam wyjaśnić scenarzyści. W poniższym, zabawnym materiale poznamy listę pytań, które pozostały bez odpowiedzi. 

"Świat Seriali"/swiatseriali.pl

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje