Reklama

Wpadka z "M jak miłość"! Dlaczego nie ma nowego odcinka?

Dlaczego nie ma nowego odcinka "M jak miłość"? Gdzie i kiedy oglądać kolejny epizod? Takie pytania wkrótce mogą pojawić się w głowach fanów popularnej, polskiej produkcji. Nadawca przygotował bowiem zmiany w ramówce, które raczej nie zadowolą widzów... Wiele wskazuje na to, że nie sprawdził tego Paweł Deląg, który nieopatrznie wprowadził swoich instagramowych obserwatorów w błąd! Wszystko za sprawą najnowszego postu aktora, będącego jednocześnie pożegnaniem z rolą Michała Ostrowskiego.

Dlaczego nie ma dziś "M jak miłość"? Kiedy nowy odcinek?

"M jak miłość" to serial cieszący się olbrzymią popularnością; każdy nowy odcinek emitowany w TV przyciąga wielu widzów jak magnes, a fani "Emki" z niecierpliwością czekają na kolejną część historii bohaterów.

We wtorek 12 października czeka na nich jednak przykra niespodzianka! W programie TV próżno bowiem szukać "M jak miłość", a wszystko prawdopodobnie za sprawą meczu Polska - Albania.

Telewizja Polska postanowiła ułatwić widzom trudny wybór między sportowym spotkaniem emitowanym w telewizyjnej "Jedynce" a nowym odcinkiem "Emki", przesuwając emisję 1406. epizodu.

Reklama

"M jak miłość": Wpadka Pawła Deląga

Swoje odejście z "M jak miłość" Paweł Deląg ogłosił już jakiś czas temu, ale teraz jego odejście miało nastąpić także na ekranie.

Aktor w serialu miał wiele scen m.in. z Barbarą Kurdej-Szatan, której podziękował za wspólną pracę.

Jego pomyłkę szybko wychwycili administratorzy oficjalnego konta "M jak miłość", którzy postanowili "naprawić" jego błąd:

Pod przytoczoną wypowiedzią pojawił się wpis zaniepokojonej uczestniczki sieci, która dopytywała o emisję serialu.

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że "M jak młość" szybko powróci do programu TV nie z jednym, a z dwoma odcinkami:

Autor: Sabin Obajtek

Od przyszłego tygodnia "M jak Miłość" znów będzie można więc oglądać w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP 2.


RMF

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje