M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 389446
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wpadka gwiazdora "M jak miłość"? Czekał na ten moment 22 lata!

Marcin i Rafał Mroczkowie wrzucili na Instagram zdjęcia prosto z planu "M jak miłość", z których wynika, że w nowych odcinkach będzie się działo! Przy okazji aktorzy przyznali, że dowiedzieli się intrygującego faktu na temat granych przez nich postaci. Nieco więcej zdradził na swoim profilu drugi z wymienionych braci: pozostawiony przez Rafała opis mocno rzuca się w oczy!

Marcin i Rafał Mroczkowie w "M jak miłość" grają od samego początku. Jako Piotr i Paweł Zduńscy z niepokornych nastolatków stawali się odpowiedzialnymi mężczyznami: wszystko pod czujnym okiem widzów! W nowych odcinkach Paweł Zduński to szczęśliwy mąż Kingi (Katarzyna Cichopek) i ojciec czwórki pociech. Wiele wskazuje też na to, że szczęście w miłości odnalazł również jego brat bliźniak - Paweł Zduński poślubił Frankę (Dominika Kachlik), a małżonkowie rozpoczęli starania o dziecko.

Reklama

Chociaż fani serialu zdążyli się dowiedzieć o Zduńskich już naprawdę wiele, to do tej pory tajemnicą pozostawała data narodzin serialowych Piotra i Pawła. Co ciekawe, nie wiedzieli tego także sami aktorzy wcielający się w te role! Marcin i Rafał otwarcie przyznali się do tego w opisach do nowych kadrów prosto z planu.

Fotografie ukazują Piotra i Pawła na sali sądowej. Wiele wskazuje na to, że nad drugim z braci zbiorą się "czarne chmury", a adwokat ruszy mu z pomocą!

Ile lat mają Paweł i Piotr Zduńscy z "M jak miłość"?

Pod postem zamieszczonym na Instagramie Marcin Mroczek "z przymrużeniem oka" przyznał, że często pojawiają się między braćmi sprzeczki.

"Zawsze mamy spór o to, który częściej wyciąga drugiego z tarapatów. Tego nie rozstrzygniemy sami, bo każdy na swoje racje. Jedno jest pewne. Mając brata bliźniaka, żyjesz jakby podwójnym życiem i nie możesz narzekać na nudę" - napisał.

Na zakończenie dodał, że dzięki scenariuszowi dowiedział się, kiedy serialowi bliźniacy przyszli na świat. Chociaż on sam nie zdradził daty, pozostawiając swoich "followersów" w niepewności, to nieco więcej informacji pojawiło się na instagramowym profilu jego brata. Rafał Mroczek podał szczegółowe dane, które początkowo mogą zaskoczyć.

"Teraz przynajmniej wiem, kiedy urodził się mój bohater. Czekałem na tę informację ponad 22 lata. 26.01.2984" - napisał.

Czy aktor miał na myśli rok 1984? Najprawdopodobniej tak! "Potknięcie" szybko dostrzegli internauci, którzy pisali w komentarzach: "2984? To chyba jeszcze się nie urodził"; "Serio 2984 r.???"; "Przepiękna data. Wybiegamy widzę w przyszłość".

Rafał Mroczek nie pozostawił tych wpisów bez komentarza, odpowiadając z nutą humoru, że Paweł to "szczególny przypadek". 

RMF
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Marcin Mroczek | Rafał Mroczek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama