Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 367830
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Włoskie małżeństwo

Nad Irkiem Podleśnym (Maciej Jachowski) z "M jak miłość" znów zawisną czarne chmury. Nie dość, że w sprawach sercowych nie wiedzie mu się najlepiej, to jeszcze dopadną go niepozamykane sprawy z przeszłości…

Maciej Jachowski śmieje się, że sam powoli traci cierpliwość do bohaterki granej przez Andżelikę Piechowiak.

Reklama

- Irek kurczowo trzyma się Mirki, daje się jej wodzić za nos, czasami drze z nią koty, a - mimo tego - chciałby stworzyć z nią prawdziwy i trwały związek - mówi aktor.

- On naprawdę bardzo ją kocha, stąd pewnie ta wola walki o jej uczucie i względy. Ja osobiście nie miałbym chyba tyle siły i cierpliwości dla ukochanej kobiety co mój bohater. Ale prawda jest taka, że serial rządzi się trochę innymi prawami - im więcej się dzieje na ekranie, tym widzowie mają większą frajdę z jego oglądania.

W najbliższych odcinkach sytuacja między Mirką i Irkiem nie zmieni się.

- Albo będzie szło na noże, albo będą pałali do siebie namiętną miłością - tak to już jest, jak spotkają się dwie temperamentne osóbki - tłumaczy Maciej Jachowski.

- Po okresie spięć przyjdzie czas na godzenie się, co będzie dla bohaterów wyjątkowo przyjemne. To w końcu takie typowe włoskie małżeństwo.

Godzenie Mirki i Irka zwykle kończy się w pościeli… Jak aktor podchodzi do grania scen łóżkowych?

- Trudno wykrzesać z siebie romantyzm, gdy wokół ciebie kręci się kilkunastu członków ekipy - wyjaśnia Maciej Jachowski.

- Ale idzie się do tego przyzwyczaić. Należy podejść do tego jak do każdego innego zadania aktorskiego. Poza tym ekipa bardzo pomaga w takich sytuacjach - stara się wytworzyć jak najbardziej komfortową atmosferę.

Oprócz codziennych konfliktów w związku Irek będzie musiał borykać się z jeszcze poważniejszymi problemami.

- Dopadną go w końcu niepozamykane sprawy z przeszłości - zdradza aktor.

- Z pomocą Kuby (Przemysław Cypryański), który także popadnie w tarapaty, postara się wyjść z opresji na własną rękę. Nie będzie to łatwe, bo niejednokrotnie wokół mojego bohatera zrobi się naprawdę gorąco…

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama