Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 365101
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wkrótce ślub!

Największy playboy w rodzinie Mostowiaków nareszcie usidlony. Paweł (Rafał Mroczek) i Joanna (Agnieszka Więdłocha) już wkrótce powiedzą sobie "tak".

Reklama

Przez ponad dziesięć lat emisji serialu Paweł nie był skłonny do wiążących deklaracji ani tym bardziej zobowiązań do grobowej deski. Co rusz zmieniał obiekty swoich westchnień, aż w końcu wpadł w sidła uroczej i wrażliwej studentki weterynarii - Joanny. Wziął sobie do serca słowa bratowej, Kingi, która pewnego dnia stwierdziła: - Takiego diamentu nie możesz stracić.

Na dobry początek

Zdradzamy, że w 861. odcinku Paweł spędzi cały dzień w towarzystwie ukochanej. Będzie woził ją do kolejnych schronisk, gdzie dziewczyna ma przebadać psy. Przez przypadek poznają mężczyznę, którego suczka wydała właśnie na świat szczenięta. Wspólnie postanowią na odległość adoptować jednego z psiaków. Bo zwierzak na razie ma zostać ze swoim dotychczasowym panem, a oni będą go tylko odwiedzać i finansować jego utrzymanie. Psiak od razu dostanie imię: Tango.

Zostań moją żoną

Po powrocie do Warszawy z wycieczki, Paweł będzie chciał zaimponować Joannie jako świetny kucharz. Niestety, skaleczy się nożem podczas krojenia sałatki. Ale i tak nie zepsuje im to radosnego nastroju. Joanna podaruje Zduńskiemu nowy telefon komórkowy, a on niespodziewanie wyciągnie... pierścionek zaręczynowy. Prosząc o rękę, wręczy jej także klucze do swojego mieszkania. Zaskoczona i wzruszona Joanna oczywiście powie "tak". Niestety, choć wydaje się, że klamka zapadła, to nic nie jest jeszcze przesądzone. Już niebawem do Joanny odezwie się ukochany z przeszłości, czyli Jan (Bartek Świderski). Do Polski wybiera się także Madzia (Anna Mucha), do której Paweł zawsze miał ogromną słabość. Ciekawe, czy Madzia i Jan pokrzyżują Joannie i Pawłowi małżeńskie plany? Wydaje się, że ich uczucie jest wyjątkowo silne. Ale czy przetrwa każdą próbę.

aim

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje