Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 366361
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wciąż kocham Pawła

Na takie zwierzenie zdobędzie się Madzia Marszałek w szczerej rozmowie ze swoją najlepszą przyjaciółką Kingą Filarską-Zduńską.

Zdradzamy, że widzowie będą świadkami tej rozmowy w 730. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 9 marca). Gdy do niej dojdzie, Madzia nie będzie jeszcze wiedziała o wyjeździe Majki Chojnackiej (Laura Samojłowicz) i jej rozstaniu z Pawłem Zduńskim (Rafał Mroczek). Kinga zrobi kogel-mogel i pokaże przyjaciółce zaproszenie na ślub swojego szwagra.

Reklama

"Nie mów o tym nikomu, ale ja wciąż kocham Pawła" - powie Madzia. "Niech to pozostanie naszą wielką tajemnicą. Wiem, że i tak nic z tego nie będzie. Dlatego postanowiłam, że wracam na misję do Sudanu. Kupiłam już nawet bilet lotniczy".

Ujawniamy, że po wyjściu od przyjaciółki Madzia odwiedzi Pawła i dowie się o ucieczce Majki. Wbrew sobie poradzi Zduńskiemu, by spróbował odzyskać miłość Chojnackiej… Na dodatek umówi się z nim na spotkanie za kilka dni - choć doskonale wie, że wcześniej wyleci do Sudanu…

Co istotne, wiadomo już, że Madzia wróci z misji do Polski. A Zduński znów będzie miał dylemat: Madzia czy Ola (Anna Karczmarczyk)?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje