Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 363510
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Uwielbia kino niezależne!

W sobotę zakończyły się 4. Ogólnopolskie Spotkania Filmowe Kameralne Lato 2011. Gościem specjalnym ostatniego dnia imprezy była Anna Mucha, czyli Monika Milewska z "Prosto w serce" i Magda Marszałek w "M jak miłość".

Reklama

Włosy gładko zaczesane w kok, dresowe spodnie, czarny żakiet nałożony na białą bluzkę, buty bez obcasów - trzeba przyznać, że Anna Mucha potrafi zaskakiwać! Uwielbiająca wyzywające kreacje aktorka tym razem wyglądała niezwykle skromnie. Nie przeszkodziło jej to jednak brylować na gali finałowej i bankiecie. Wszyscy, którzy mieli okazję spotkać Anię w Radomiu, byli nią po prostu oczarowani!

Anna Mucha bardzo lubi i ceni polskie kino niezależne. Radomskie Kameralne Lato to jedna z jej ulubionych imprez filmowych. Rok temu aktorka spędziła w Radomiu cały tydzień, w tym roku - ze względu na swój stan - przyjechała tu jedynie na jeden dzień. Ale spędziła go bardzo efektywnie. Zasiadła w jury oceniającym filmy, dyskutowała o zrealizowanych przez młodzież projektach, wręczyła nagrodę i świetnie bawiła się na bankiecie.

- Radom staje się stolicą polskiego kina niezależnego. Bardzo się cieszę, że na mapie naszego kraju pojawił się taki festiwal, podczas którego nie tylko ogląda się filmy offowe, ale także się je realizuje - powiedziała Mucha.

Anna Mucha od dwóch lat pełni zaszczytną funkcję Ambasadora Ogólnopolskich Spotkań Filmowych w Radomiu. Od ubiegłego roku jest też członkiem Komitetu Organizacyjnego Kameralnego Lata.

- Obiecuję, że za rok będę aktywniej niż dziś uczestniczyć w festiwalu. Z pewnością zjawię się w Radomiu na dłużej i znów poprowadzę warsztaty filmowe dla młodych ludzi, którzy - tak jak ja - kochają niezależne kino - obiecała Ania na zakończenie imprezy.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje