Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 362443
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Urodziny bez tatusia

Wstyd! Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), który aktualnie pracuje w Berlinie, zapomni o urodzinach swojej małej córeczki Lenki (Marysia Głowacka)...

Nic więc dziwnego, że rozgoryczona Kinga (Katarzyna Cichopek) poskarży się jego bratu Pawłowi (Rafał Mroczek) na beztroskiego męża. Efekt? Paweł od razu zadzwoni do Piotrka z karczemną awanturą, po czym postanowi wziąć sprawy w swoje ręce.

Reklama

Razem z Kubą Zioberem (Przemysław Cypryański) i przebranym za wielkiego zająca Irkiem Podleśnym (Maciej Jachowski) pojawią się na uroczystości dziewczynki. Nastąpi to w 821. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 28 marca). Przyniosą Lence prezent kupiony "w imieniu" Piotra, choć on w rzeczywistości nie będzie miał z tym nic wspólnego...

Tak czy inaczej honor zapominalskiego ojczulka zostanie uratowany - choćby w oczach obecnych na urodzinowym przyjęciu babć Lenki, Marysi Zduńskiej (Małgorzata Pieńkowska) i Krystyny Filarskiej (Hanna Mikuć). A mała Zduńska będzie bardzo szczęśliwa i zadowolona z prezentu od kochanego tatusia.

W ŚwiecieSeriali.pl często piszemy o "M jak miłość". Zarejestruj się w serwisie i dodaj ten serial do ulubionych, a powiadomimy Cię o nowych wydarzeniach z nim związanych.

Dowiedz się więcej na temat: Rafał Mroczek | Katarzyna Cichopek | M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje