Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364522
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Typ wędrownika

Kariera Olgi Bołądź rozwija się z prędkością światła. Odkąd wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami", zasypywana jest nowymi propozycjami zawodowymi. A jak relaksuje się po pracy?

- Na razie nie myślę o urlopie, bo nie pozwala mi na to praca - równocześnie pojawiam się na planach "Czasu honoru" i "Hotelu 52" - tłumaczy Olga Bołądź.

Reklama

- Zobaczymy, co będzie działo się u mnie w sprawach zawodowych jesienią. Może będę zajęta, co w sumie by mnie ucieszyło. Możliwość pracy to dla mnie prawdziwa przyjemność. Ten rok był dla mnie bardzo intensywny, ale także bogaty w doznania. Cieszę się, że zdecydowałam się wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami".

- Na własnej skórze przekonałam się, jak świetną przygodę serwuje show. Oprócz wspomnień zyskałam większe poczucie rytmu, umiejętność odróżniania samby od rumby oraz ogromną pasję do salsy. Poznałam ponadto wielu nowych, wspaniałych znajomych, z którymi do tej pory utrzymuję kontakt.

Okazuje się, że największą pasją Olgi Bołądź - poza aktorstwem - są podróże.

- Każdą wolną chwilę staram się wykorzystać na wyjazd - zdradza.

- Jestem typem wędrownika. Lubię przemieszczać się z miejsca na miejsce. Rzadko odwiedzam zakątki, w których już raz byłam. Za duży mam w sobie głód poznawania. Zdarzyło mi się jednak wrócić do miast, które kocham - do Barcelony, Rzymu, Mediolanu czy Los Angeles.

TVP poinformowała także, że jesienią serial "M jak miłość" będzie nadawany także w środy o 20.45. Tym samym, obok emisji w poniedziałek i wtorek, saga Mostowiaków będzie pojawiać się na antenie stacji trzy razy w tygodniu.

Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Czas honoru | Hotel 52

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje