Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 364522
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Tu się tyle dzieje!

Które zakątki Polski warto odwiedzić w czasie wakacji? Sandra Staniszewska poleca swoje rodzinne miasto: Zieloną Górę! A po urlopie koniecznie trzeba nadrobić zaległości i sprawdzić, co wydarzy się u jej serialowej bohaterki, Izy!


Sielska kraina

Reklama

- Zieloną Górę lubię przede wszystkim za deptak. Kiedy tak siedzę u mamy, przy stoliku w Marcepanie, to odczuwam takie motyle w brzuchu, jakbym była na promenadzie nad morzem - wyznaje gwiazda na łamach "Gazety Lubuskiej".

- Ten spokojny klimat! Tu nie ma tej gonitwy jak w Krakowie czy Warszawie. Ludzie się spotykają, patrzą na plakaty imprez, które organizują ZOK (Zielonogórski Ośrodek Kultury), teatr, filharmonia, RCAK (Regionalne Centrum Animacji Kultury) i inni. Tu naprawdę tyle się dzieje! - dodaje aktorka.

Co wydarzy się u Izy Sajdak po wakacjach? Uwaga, spoilery!

Piękna szefowa Pawła (Rafał Mroczek) będzie miała rywalkę! O serce Zduńskiego stanie w szranki z mamą małej Basi (Gabrysia Raczyńska) - Alą (Olga Frycz).

Zduński zakocha się w nowej bohaterce i po pewnym czasie zostaną parą. Wkrótce Paweł stanie przed trudnym wyborem: wyjechać z Alą i Basia za granicę (na zawsze?!) czy zostać w Polsce, gdzie cały czas czeka na niego Iza.

Jedno jest pewne: Iza za wszelka cenę będzie się próbowała pozbyć Ali. Czy Sajdak uda się rozbić związek Zduńskiego? O tym przekonamy się po wakacjach!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje