M jak miłość

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 311592
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To ona "zastąpiła" Kożuchowską

W "M jak miłość" pojawiła się ostatnio nowa postać, która ma odmienić życie Mostowiaków. Kim jest grająca ją piękność, czyli Agnieszka Sienkiewicz?

Jest drobną kobietą (158 cm wzrostu) i młodziutko wygląda, choć ma 27 lat i całkiem obszerne CV. Zagrała w kilku filmach i wielu serialach, np. w "Agentkach", "BrzudUli", "Klanie" czy ostatnio w "Prosto w serce". Czemu więc tak trudno znaleźć na jej temat jakiekolwiek plotki?

Reklama

- Nie zależy mi na pokazywaniu się, bywaniu na salonach. Jestem zdystansowana, udzielam mało wywiadów, nie chodzę na bankiety i do programów telewizyjnych, żeby opowiadać o sprawach osobistych - przekonuje Agnieszka Sienkiewicz.

Aktorka wyznaje także, że kiedyś, jeszcze w czasach liceum, była bardzo nieśmiała. Dopiero aktorstwo pozwoliło jej się z tym uporać. Jednak, jak sama twierdzi, nadal jest bardzo emocjonalna.

Sienkiewicz, jak to często bywa, nie marzyła o aktorstwie od dziecka. Zainteresowała się tym zawodem dopiero w szkole, gdzie uczęszczała na zajęcia kółka teatralnego. Ale, jak zapewnia, poradziłaby sobie i bez tego fachu.

- Długo opiekowałam się dziećmi - jestem nianią z referencjami. Od 15 roku życia w każde wakacje pracowałam też jako kelnerka. Mam dwie ręce i coś w głowie, nie boję się przyszłości - mówi.

Najprawdopodobniej Sienkiewicz nie będzie musiała szukać alternatywnych sposobów zarobku, a jej kariera aktorska nabierze wkrótce tempa. Wróży to już sam udział w najpopularniejszym polskim serialu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje